Oyun Ubisoft Store yayıncı indirimleri

Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Elektrik elektronik mühendisi
Gamebillet ve Voidu üzerinden yapılacak olan bu yayıncı indiriminde;
Tom Clancy's, Assassin's Creed, Far Cry, Watch Dogs, Rainbow Six oyunları, For Honor, The Crew ve anno serisi oyunlar indirimlerle satılıyor. Başlıca oyunların indirimli linkleri:

Gamebillet ve Voidu üzerinden yapılacak olan bu yayıncı indiriminde;
Tom Clancy's, Assassin's Creed, Far Cry, Watch Dogs, Rainbow Six oyunları, For Honor, The Crew ve anno serisi oyunlar indirimlerle satılıyor. Başlıca oyunların indirimli linkleri:

Kupon var mı 2 siteden birinde?

Abi ben anlamadım, anlamadım deyince de abi sende.
1686050385516.png
1686050397206.png

Oyunları da gördüğüm kadarıyla Ubisoft üzerinden veriyor, buna dikkat edin. Gerçi Steam ya da Ubisoft olması fark etmiyor. Her türlü Ubisoft Connect Launcher'inden giriş yapıyorsunuz.

Oyunları da gördüğüm kadarıyla Ubisoft üzerinden veriyor, buna dikkat edin. Gerçi Steam ya da Ubisoft olması fark etmiyor. Her türlü Ubisoft Connect Launcher'inden giriş yapıyorsunuz.

Steam'den almanında bir anlamı yok Steam'e yeni gelen oyunlar başarımda yok o yüzden gereksiz.

@Kaan Öner bazı kişilerin Steam takıntısı olduğundan dolayı belirtmek istedim. Şahsen Epic Games Launcher'i dışında diğer Launcher'ler kabulümdür.

@Kaan Öner bazı kişilerin Steam takıntısı olduğundan dolayı belirtmek istedim. Şahsen Epic Games Launcher'i dışında diğer Launcher'ler kabulümdür.

Hocam bende Steam tercih edilmemeli zaten tutulur bir yanı yok diye yazdım :D Steam takıntısı olanlar için yazdım çünkü takıntısı olan insanlar rozet ve başarım içn tercih ediyorlar.

Geri
Yukarı