Oyun Ubisoft Store yayıncı indirimleri

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230606_234103_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230606_234103_Samsung Internet.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 62
Gamebillet ve Voidu üzerinden yapılacak olan bu yayıncı indiriminde;
Tom Clancy's, Assassin's Creed, Far Cry, Watch Dogs, Rainbow Six oyunları, For Honor, The Crew ve anno serisi oyunlar indirimlerle satılıyor. Başlıca oyunların indirimli linkleri:
Güzel indirimler var aslında ama artık hiçbir oyunu satın almayı düşünmüyorum. Bir oyun için yemek parasından kısamam artık. Mecbur korsan oynayacağım bundan sonra. Teşekkürler Türkiye.

Güzel indirimler var aslında ama artık hiçbir oyunu satın almayı düşünmüyorum. Bir oyun için yemek parasından kısamam artık. Mecbur korsan oynayacağım bundan sonra. Teşekkürler Türkiye.

Eski oyunlar ideal fiyattan satılıyor ama yenileri için maalesef bütçe yetmeyebilir. Bunlara zam gelmeden alırsanız güzel olur.

Evet dediğiniz gibi ideal indirimler. Bitmeden Origins'e kadarki AC oyunlarını almayı düşünüyorum.

Biterse baska yerlerde var oyunlar haber edin bana. Bir tik pahalı oldukları için sadece ikisini paylaştım.

Anno 1800 almaya değer mi? Değerse hangi paketi alayım.

Hç oynamadım umarım bu link sizi bilgi sahibi yapar.

Gamebillet ve Voidu üzerinden yapılacak olan bu yayıncı indiriminde;
Tom Clancy's, Assassin's Creed, Far Cry, Watch Dogs, Rainbow Six oyunları, For Honor, The Crew ve anno serisi oyunlar indirimlerle satılıyor. Başlıca oyunların indirimli linkleri:

Arkadaşlar gamebillet bir miktar zam yapmış şu an Voidu daha ucuz bilginize.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı