Ubisoft'un muhteşem Forward indirimleri

Oyun içi paralarda geçmiyor galiba kod. R6 Credits almaya çalışınca kodu kabul etmiyor.

Herkese selamlar, birkaç gündür Ubisoft'un 'forward' kodu ile en az 80 liralık alışverişlerde verdiği 60 liralık kupon kampanyası devam ediyor. Ben bitti sanmıştım geçen günlerde lakin dün gece sitesine girip baktığımda halen devam etmekteydi. Bu vesile ile inanılmaz fiyatlara, belki de aylarca almak için bekleyeceğim ya da büyük meblağlarda paralar ayıracağım oyunlar aldım. Üstelik Epic Games gibi bir sepetsizlik de söz konusu değil. Sepete ne isterseniz doldurabiliyorsunuz. 79 lirada kalsa dahi bir liralık bir DLC'ya da oyun ile bunu kapatabiliyorsunuz. Gerçekten inanılmaz bir iş olmuş bu forward indirimi. Ubisoft en azından sıkı bir hayran kazandı diyebiliriz. Herkese bu fırsat bitmeden kodu kullanmasını tavsiye ediyorum :)

Not: Ben bu indirimlerden yararlandım, dileyenlere tavsiye olabilir. Ayrıca Anno 1800'de aldım tek başına o bile alınabilir.
Eklemeyi unuttum arkadaşlar hemen bahsedeyim, Assassin's Creed Odyssey season Pass aldığınız takdirde size Assassin's Creed 3 ve Liberation'un Remastered sürümleri 'ücretsiz' veriliyor. Şaka gibi kampanya :)
Ben bu kodun sadece tek bir oyunda kullanılabildiğini düşünüyordum. Tüm oyunlarda kod kullanılabiliyor ise muhteşem bir kampanya.

Ben bu kodun sadece tek bir oyunda kullanılabildiğini düşünüyordum, tüm oyunlarda kullanılabiliyor ise muhteşem bir kampanya.
Aynen öyle. Dlc+oyun+ akılda kalıp şunu da bir oynayayım dediğim çoğu şeyi aldım. Ubisofttan yaza girerken hediye oldu bu :)
Oyun içi paralarda geçmiyor galiba kod. R6 Credits almaya çalışınca kodu kabul etmiyor.
Onu hiç denemedim, birazdan ben de deneyip bildireyim size

Hocam nereden uyguladınız onu? Bende bu kadar düşük gözükmüyor fiyatlar. Vallahi merak ettim, birkaç oyun alma düşüncem var da. Teşekkürler bu arada.

Sizce anno 1800 mü Watch Dogs Legion mu alınmalı?

Ne türe ilgi duyduğunuza bağlı fakat ben düşünmeden anno derdim, çok daha büyük oynanış saatleri ve keyif vadediyor.
Hocam nereden uyguladınız onu? Bende bu kadar düşük gözükmüyor fiyatlar. Vallahi merak ettim, birkaç oyun alma düşüncem var da. Teşekkürler bu arada.
yardımcı olur umarım
uygulanamıyormuş.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntıssı.PNG
    Ekran Alıntıssı.PNG
    19,5 KB · Görüntüleme: 66
  • Ekran Aalıntısı.PNG
    Ekran Aalıntısı.PNG
    9,1 KB · Görüntüleme: 64
  • Ekran Allıntısı.PNG
    Ekran Allıntısı.PNG
    28,7 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme: