uBlock Origin olmasına rağmen Twitch'de reklam çıkıyor

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Sadece Twitch'de son zamanlarda böyle bir sorun başladı. Aynı sorun sizde de var mı? uBlock Origin mi engelleyemiyor yoksa Twitch yeni bir yol mu buldu reklam izletmek için?

Son düzenleme:
Sadece Twitch'de son zamanlarda böyle bir sorun başladı. Aynı sorun sizde de var mı? uBlock Origin mi engelleyemiyor yoksa Twitch yeni bir yol mu buldu reklam izletmek için?

Bunu dene ben yaptım artık Twitch'de reklam görmüyorum.

Brave AdBlock var ama bazen görüyorum sizin gibi. Bir ara bu eklentiyi kurmuştum, reklam gelmiyordu:

Ben Microsoft Edge kullanıyorum bazen Adguard bile çalışmıyor. Ublock orijin vs çalışmadığı oluyor f5 yapıp yeniledikten sonra çalışıyor. Edge bu eklenti konusunda bazen beni yarıyolda bırakıyor.

Amazon reklamlarını engelleyen filtre arayabilirsiniz. Ama bu filtreler, çok test edilmediğinden siteleri bozabilir. Harici uzantı yerine filtre eklemenizi öneririm. Birden fazla reklam engelleme uzantısı, düzgün çalışan uzantıları bozacaktır. O yüzden filtre eklemek daha mantıklı.

Aşağıdaki gösterdiğim fitreleri test etmedim. Genel bir filtre içinde de Amazon reklamı engelleyen seçenekler vardır. Biraz araştırmak, denemek vb. gerekiyor.

Screenshot_20.png

Ayrıca Privacy Badger, Amazon izleyicilerini engelliyor. Belirli bir orana kadar reklam da engelleyebiliyor.

Screenshot_18.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı