Uçak düşme şakası

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Herkese merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki videoda arkadaşlar birbirlerine şaka yapmışlar biraz komik birazda danışıklı dövüş gibi geldi bana bilmiyorum ama sizinde yorumlarınızı almak isterim açıkçası:) Bu videoyu izleyince İstanbul'daki doluda inen uçağa yorum yapan sivri zekalı yazar arkadaşımız aklıma geldi nedense. Yani klimalı odasından oturup kafasına göre çok güzel yorumlar yapabiliyor ama bir uçağın sarsıntı anını gerçekten yaşasaydı bu işin şakasının veya saçma yorumlar yapılacak bir iş olmayacağını çok iyi anlardı eminim. Sokak ağzıyla söylemek gerekirse o an "Adama süphanekeyi tersten okutur" emin olun:)

İzlerseniz yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O uçakta ben olsam o şakayı yemezdim. Veya benim gibi uçaklara ilgisi olan, FSX veya X-Plane 11 gibi platformlarla daha önce ilgilenmiş arkadaşlar da yemezdi :D Diğer eli Throttle'daydı çünkü sürekli :D

Ama hazırlanmış olan videoyu çok beğendim. Aynı zamanda pilotun da normalde soğuk kanlı olması gerekirken arkadaşını bilerek korkutması da arkadaşını daha fazla ürkütmüşdür orası ayrı :D Nerede uçuş yaptıklarını da bilmiyorum ancak uçuş yapılan alan da çok güzeldi. Yani her yer ormanlık, ağaçlık, düz, yüksek binalar yok vs. İstanbul geldi sonra aklıma hüzünlendim malum esmiyor...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı