Uçak taşıyan uçak Beluga XL

Birebir bir kokpitin olduğu hareketli bir kabin. İçerde de ekranlar var dışarda da eğilip kalkıyor senin hareketine göre. Bazen baya sert vuruyor ve içerde sarsılıyorsun. Videoda var hatta:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O içeri ne öyle ya başım döndü🤣

O içeri ne öyle ya başım döndü🤣
Fantastik bir an ilk girince:) Bir de köprüsü var oraya girmek için. Sen girince kalkıyor köprü otomatik, sanki uzay mekiği gibi, uçaktan daha havalı bence🤣 Ama içerde ağzına...🤣

Hiç girmemek daha iyi gibi geldi bana 🤣
Sınavlara hazırlanırken nişanlımı soru bankası gibi kullanıyordum düşün. Veriyordum eline kitapları sor diyordum, "daha çok sor en zoru sor diye", kız benden iyi meteoroloji ve flight planning derslerini biliyor şu an valla🤣 "şu bulut CB değil mi" diyor🤣 Hayırlısı ya doğrudur diyorum valla ne diyeyim:D

Sınavlara hazırlanırken nişanlımı soru bankası gibi kullanıyordum düşün. Veriyordum eline kitapları sor diyordum, "daha çok sor en zoru sor diye", kız benden iyi meteoroloji ve flight planning derslerini biliyor şu an valla🤣 "şu bulut CB değil mi" diyor🤣 Hayırlısı ya doğrudur diyorum valla ne diyeyim:D
Birde sınav olayı mı var😮Aman aman yok yok pilotluk kalsın bir ara çok çalışıp pilotaj okurum diye düşünmüştüm ama sivil havacılık ve kabin hizmetleri de iş görür benim için uçakta olayım yeter🤣

Bir de sınav olayı mı var😮Aman aman yok yok pilotluk kalsın bir ara çok çalışıp pilotaj okurum diye düşünmüştüm ama sivil havacılık ve kabin hizmetleri de iş görür benim için uçakta olayım yeter🤣
Ders çalışırken gece saat 3'te yerde sinir krizi geçirip YouTube'dan Pink Guy izleyip ağlayan adam gördüm ben düşün🤣 Derslerin ağırlığını sen hayal et;) Tuvalete gittim sabaha karşı işemeyi unutup geri geldim ya:D

Yeni konular

Geri
Yukarı