Uçlu Kalem Önerisi (0.7)

Rotring 500 olduğundan emin misiniz? Kendisi ağır bir kalem değil.

Evet Rotring 500 yarı metal yarı plastikten oluşan bir kalem ve yazı yazılacak bir kalem için 25 gram gibi fazla bir ağırlığı var. Yazı yazmaya uygun değil çünkü metal tutacak yeri eli bir hayli ağrıtır, zaten ağır bir kalem olduğu için yazı yazılacak son kalemdir. Dediğim gibi teknik çizim kalemi. Ayrıca mesajımı yanlış alıntılamışsınız.

Evet Rotring 500 yarı metal yarı plastikten oluşan bir kalem ve yazı yazılacak bir kalem için 25 gram gibi fazla bir ağırlığı var. Yazı yazmaya uygun değil çünkü metal tutacak yeri eli bir hayli ağrıtır, zaten ağır bir kalem olduğu için yazı yazılacak son kalemdir. Dediğim gibi teknik çizim kalemi. Ayrıca mesajımı yanlış alıntılamışsınız.

Kalemde metal olan tek kısım tutacak olan kısmı. Yanlış kalemden bahsediyorsunuz.

Hayır sadece tutacak değil uç türü göstergesi, yakaya asılmaya yarayan askılık ve iç mekanizmasının bir kısmı da metal. Kalemi hiç kullanmadan yorum yapmayın lütfen.

Kalemi 3 yıl detaylıca kullandım. Dediğiniz şeyleri nedense hiç görmedim ve yaşamadım. Ya yanlış kalemden bahsediyorsunuz ya bilginiz yok.

Kalemi 3 yıl detaylıca kullandım. Dediğiniz şeyleri nedense hiç görmedim ve yaşamadım. Ya yanlış kalemden bahsediyorsunuz ya bilginiz yok.

Rotring 500'ü 4 senedir kullanıyorum ve yazdığım her şey doğru. Kalem yarı metal yarı plastikten oluşuyor ve yazı yazmaya kesinlikle uygun değil. Rahatlık ve yazı yazmak isteyen adama teknik çizim kalemi öneriyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
1698927982688.png

Geri
Yukarı