Uçlu Kalem Önerisi (0.7)

Çok para harcayasım yok, Rotring 2 katı. Zaten kullandığım 2 kalem var, öyle denemek için almak istiyorum bunu da. Yoksa eskiden lisede kullandığım Grip 2011 modelini tekrar mı alsam? Bozuk olan niyeyse tamir olmadı...

Bu orijinal mi ya? İlk defa görüyorum bu rengi:
Evet, böyle bir renk var. Neon pembesi bile var.

Böyle bir kalem istiyorsanız metal tutacaklı kalemlerden ve Rotring 500'den uzak durun.

Pentel 120 A3Dx gayet iyidir, tutumu rahattır, hafiftir. Son zamanlarda biraz zam yemiş ama hala fiyatının hakkını verecek kalitede bir kalem. 🙂
Galiba Mono Graph alacağım.

Böyle bir kalem istiyorsanız metal tutacaklı kalemlerden ve Rotring 500'den uzak durun.

Pentel 120 A3Dx gayet iyidir, tutumu rahattır, hafiftir. Son zamanlarda biraz zam yemiş ama hala fiyatının hakkını verecek kalitede bir kalem. 🙂

Kullanmadığınız ve bilginiz olmadığı çok belli. Metal tutucaklı bütün kalemler öyle değil.

Galiba Mono Graph alacağım.
Elde duruşunu beğenirsiniz veya beğenmezsiniz, orası size kalmış da kalite olarak bence çok iyi. Hemen bozulup üzeceğini sanmıyorum.
Ben hâla Mono Graph ve Rapid arasında kararsızım. Rapid’de plastikmiş galiba. Mono Graph’ın bebe mavisi, Rapid’in siyahı hoşuma gitti.
Evet, limited dusty color serisi baya güzelmiş. Bende grisi var bi yazı yazıp atayım isterseniz.

Bebe mavisi Tombow Mono Graph 0.7 linki atacak var mı ? Ben bulamadım :(.

Elde duruşunu beğenirsiniz veya beğenmezsiniz, orası size kalmış da kalite olarak bence çok iyi. Hemen bozulup üzeceğini sanmıyorum.

Evet, limited dusty color serisi baya güzelmiş. Bende grisi var bi yazı yazıp atayım isterseniz.
IMG_1271.jpeg

Bu hoşuma gitti benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı