Uçlu kalem önerisi

Bugün kullanırken şunu fark ettim, sizce bunun için iade değer mi? Daha doğrusu kabul ederler mi?

Dosya Ekleri

• 2A96A01D-1849-44AE-96BD-F12DDCDCD580.jpeg
    2A96A01D-1849-44AE-96BD-F12DDCDCD580.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 61
Bugün kullanırken şunu fark ettim, sizce bunun için iade değer mi? Daha doğrusu kabul ederler mi?
Boyası kaplama olduğu için normal bir durum. Scrikss Graph X kadar olmasa da bu modelde de belli bir süre sonra çok az soyulmalar oluyor. Önceki mesajımda kast ettiğim buydu. Boyasız olan modellerin bu avantaji oluyordu. Ancak Rotring 500 için bu çok sıkıntı değil çünkü çok az miktarda soyulma oluyor. Bir Scrikss Graph X kadar değil.

Boyası kaplama olduğu için normal bir durum. Scrikss Graph X kadar olmasa da bu modelde de belli bir süre sonra çok az soyulmalar oluyor. Önceki mesajımda kast ettiğim buydu. Boyasız olan modellerin bu avantaji oluyordu. Ancak Rotring 500 için bu çok sıkıntı değil çünkü çok az miktarda soyulma oluyor. Bir Scrikss Graph X kadar değil.
Graph X direk boyayı kalıp gibi çıkartıyor soyulmuyor.

Hocam siz kaleme dokunmayın o yine aşınacak zaten (Bu süre çok uzun olacaktır ama aşınacaktır) yapabileceğiniz bir şey yok. İyi yönünden bakın bakın kaleminiz çift renk oluyor :) Benimkinin uç kısımlarında altın işlemeler oldu :D

Benim graphx 3 renkli oldu 😎 metalik gri, pirinç altını ve pas kahverengi.

Geri
Yukarı