Uçuk İphone Fiyatları Açıklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iPhone-Xs-Xs-Max-ve-XRın-Türkiye-Fiyatları-Açıklandı-MANŞET-768x384.jpg

Yurt dışında çoktan satılmaya başlanan yeni İphone modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu. Fiyatlar açıkcası oldukça uçmuş durumda.

İnternet siteleri üzerinde güncellenen İphone fiyatları işte bunlar;

XR Modeli (64 GB): 7.399 TL
XR Modeli (128 GB): 7.799 TL
XR Modeli (256 GB): 8.699 TL
Xs Modeli (64 GB): 9.899 TL
Xs Modeli (256 GB): 11.199 TL
Xs Modeli (512 GB): 13.099 TL
Xs Max Modeli (64 GB): 10.799 TL
Xs Max Modeli (256 GB): 12.099 TL
Xs Max Modeli (512 GB): 13.999 TL

Bu durum da bana ben XR modelinin daha fazla satacağını düşünüyorum. Hem modern bir tasarıma sahip olması hem de diğer modellere göre daha uygun fiyatta olması buna etken.

Ben de ayfona bayılan biri değilim ama donanım olarak nasıl androidlerden geride oluyor bir anlatabilir misiniz?
adamlar kamera yapıyor herkes taklit ediyor
Çentik koyuyor tasarımlar değişiyor bir anda.
Pilinin çabuk bitmesi çok kurcalanmasından olmasın :)

Bir şeyler yazmışsınız ama yazmış olmak yazmışsınız belli ki.

Louis Rossmann

Yukarıdaki kanaldaki videoların 1-2 tanesini izlesen bir daha apple markasından bir şey almazsın. Ayrıca aşağıya güzel bir karşılaştırma videosu attım, telefon değil fakat mac ve pc arasında. Telefonlarda o kadar iyi karşılaştırma videoları yok fakat çoğu ucuz android telefonların özellikleri kendisinden 5-10 kat pahalı iphone'lardan daha iyi (donanım olarak).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

IPhone 8 plus ı tek şarjla 2 gün kullanıyorum bu arada. Nasıl hoşuna gitti mi :D
Ortada hoşuma gidecek veya gitmeyecek bir durum yok, saçma bir soru olmuş.
Ayrıca rakamlar vererek yazdığım mesajıma kayda değer bir cevap vermemişsiniz. Ben Android markalarının Iphone'a üstün gelen donanımsal özelliklerini yazdım. Siz ise herhangi bir karşı fikir belirtmemişsiniz. Iphone'unuzu 2 gün kullandığınızı belirtmişsiniz. Güle güle kullanın ne diyelim. Bu arada teknoloji konusuna bakış açınızı James Donkey ürünleri kullanmanızdan anlamalıydım :)
Selametle;)

Android bir telefona 5K para kesinlikle vermem.
Sürekli yeni model çıkıyor eskilerin fiyatları çok çabuk düşüyor.
Paranızın hiçbir değeri kalmıyor.
Apple ürünleri öyle değil ama.

Şarj konusu afakidir arkadaşım, pilin kapasitesi belli işletim sistemlerinin optimizasyonu belli. Samsung reklamlarından alıpta iphone şarjıyla yürümeye çalışmanın anlamı yok.
İphone alan adam uzun şarj süreleri için de gerekeni yapar zaten.

Benim amacım markaları tartışmak değil. Bir arkadaş gelmiş uzman bilir gibi yazıp çiziyor. pek biliyorsunuz maşallah.
Kim ne kullanırsa kullansın.

İlk mesajımda yazmışım zaten, ne marka telefon olursa olsun telefona dünya para verilmez. yazın günah. 1-2 senelik modellerin temizi ikinci elde alınır kullanılır. 2bin TL den fazla para vermek yazıktır.
Andriod e 5K vermem IOS'a da.
Bu yazılan ne anlıyorsun, daha ne yazayım.
Sonuçta sıfırını alan biri olucak o parayı birileri apple a vericek apple da kazıklamaya devam edicek. Siz o para verenlerden değilseniz zaten bizim sizinle bir derdimiz yok.Donanım olarak arkadaş açıklamış zaten(mac ler ayrı muamma zaten oraya girmeye gerek yok).Aldığınız telefon bir süre sonra çöpe dönüşüyosa ben almayın diyorum.

Ortada hoşuma gidecek veya gitmeyecek bir durum yok, saçma bir soru olmuş.
Ayrıca rakamlar vererek yazdığım mesajıma kayda değer bir cevap vermemişsiniz. Ben Android markalarının Iphone'a üstün gelen donanımsal özelliklerini yazdım. Siz ise herhangi bir karşı fikir belirtmemişsiniz. Iphone'unuzu 2 gün kullandığınızı belirtmişsiniz. Güle güle kullanın ne diyelim. Bu arada teknoloji konusuna bakış açınızı James Donkey ürünleri kullanmanızdan anlamalıydım :)
Selametle;)
Adam olsan konuyu beltına çevirmeye çalışmazsın.
James eşşeği ile derdin ne tepti mi? :D

Sonuçta sıfırını alan biri olucak o parayı birileri apple a vericek apple da kazıklamaya devam edicek. Siz o para verenlerden değilseniz zaten bizim sizinle bir derdimiz yok.Donanım olarak arkadaş açıklamış zaten(mac ler ayrı muamma zaten oraya girmeye gerek yok).Aldığınız telefon bir süre sonra çöpe dönüşüyosa ben almayın diyorum.
Androidler çöp olmuyor mu?
Şimdi samsung un son modelini aldın, 10 sene kullanıyor musun?

Ben de ayfona bayılan biri değilim ama donanım olarak nasıl androidlerden geride oluyor bir anlatabilir misiniz?
adamlar kamera yapıyor herkes taklit ediyor
Çentik koyuyor tasarımlar değişiyor bir anda.
Pilinin çabuk bitmesi çok kurcalanmasından olmasın :)

Bir şeyler yazmışsınız ama yazmış olmak yazmışsınız belli ki.

Donanim, fiyat/performans olarak cidden kotu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aralarinda %50 civari fiyat farki var bu iki telefonun ( Iphone pahali ).

Apple'in guzel yaptigi sey, isletim sisteminden telefonun donanimina kadar kendisi tasarliyor. Istedigi chip i, istedigi sekilde dizayn ediyor. IOS yalnizca Apple cihazlarda calisiyor. Android'in oyle bir luksu yok. Eger daha iyi donanim uzerinde Android kullandiysan dedigimi anlarsin. Daha yuksek cozunurluk, daha iyi kamera performansi ve batarya suresi ile bana gore ayni paraya Android telefon almak cok daha mantikli. ( Hatta bence telefona o kadar para vermeye bile gerek yok ) Iphone'larin su anda donanim konusunda en iyi olduklari alan islemcileri. Artik en iyi ekran ve kamera teknolojisi Iphone da degil malesef. Bir zamanlar en iyi fotografi da Iphone cekiyordu.

Ama sonucta bu isler serbest piyasa ekonomisine dayali. Kimse zorla satmiyor, sonucta verdigin paraya karsilik aldigin hizmetten tatmin oluyorsan yapacak bir sey yok.

Yine gereksiz kavgalar başlamış. Arkadaşlar koskoca dünya Samsung ve Apple ürünlerinden oluşmuyor. Bu markalar sektörün öncüsü niteliğinde ve sundukları özellikler olsun ve markalaşmış yapıları olsun ürünlerini pahalıya satıyorlar. Parası olan alır, kimse ağzını yormasın ancak Türkiye’de 48 ay taksitlendirerek alanlara sitem ediyorum ben sadece. Her şeyin lüksüne merak salmış bilinçsiz kullanıcı durumunda milletimiz, telefona bir ton para yatırıp sunduğu özelliklerden ziyade sadece arama ve sosyal medya gezintisi için kullanıyorlar.

Adam olsan konuyu beltına çevirmeye çalışmazsın.
James eşşeği ile derdin ne tepti mi? :D

Androidler çöp olmuyor mu?
Şimdi samsung un son modelini aldın, 10 sene kullanıyor musun?
10 sene mi? Evde İphone5 var ve şu an net bir şekilde çöp (azcık kasıyor değil kendi kendine basıyor 1 dk boyunca durup o ana kadarki komutlarınızı bir anda art arda yapıyor 5s de var keza çok farklı değil çöp plus diyim) ve pil konusunda istediğiniz kadar yenisini takın değişmiyor.galaxy note 2 ye bakabilirsiniz 3000 mah pil aynı sene youtube da videosu var (performans için oyunu örnek gösterdim)her oyunu oynatıyor.iphone da angry birds ü oynasanız şükredersiniz ki kaç dk sürer sefanız bilmem.Bir daha söylüyorum düşük telefonlar ile iphone u karşılaştırmayın. Karşılaştıracaksanız 2014 çıkışlı elimdeki düşük fiyatlı zenfone 5 ile iphone 5 i karşılaştırabilirsiniz (iphone 5 2012 çok uzak değil).

Ben almayacağım için umurumda bile değil. İsterse 100bin TL olur. Yine bu fiyattan gidip alacak insanlar çok fazla. Arz talep ilişkisi bu işler:penguen:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı