Uçuk İphone Fiyatları Açıklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iPhone-Xs-Xs-Max-ve-XRın-Türkiye-Fiyatları-Açıklandı-MANŞET-768x384.jpg

Yurt dışında çoktan satılmaya başlanan yeni İphone modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu. Fiyatlar açıkcası oldukça uçmuş durumda.

İnternet siteleri üzerinde güncellenen İphone fiyatları işte bunlar;

XR Modeli (64 GB): 7.399 TL
XR Modeli (128 GB): 7.799 TL
XR Modeli (256 GB): 8.699 TL
Xs Modeli (64 GB): 9.899 TL
Xs Modeli (256 GB): 11.199 TL
Xs Modeli (512 GB): 13.099 TL
Xs Max Modeli (64 GB): 10.799 TL
Xs Max Modeli (256 GB): 12.099 TL
Xs Max Modeli (512 GB): 13.999 TL

Bu durum da bana ben XR modelinin daha fazla satacağını düşünüyorum. Hem modern bir tasarıma sahip olması hem de diğer modellere göre daha uygun fiyatta olması buna etken.

İstersen 3310 da işini görür hocam ama kimse 10 sene aynı telefonla yetinmez. Biraz gerçekçi olun lütfen
Her zaman yeni modeli kullanacağız takıntısı vardır bizim milette, Iphone pahalı ama android cihazlarda bedava değil mi? :)

Çok merak ettim, bu kadar teknoloji konuşulan bir ortamda 10 senelik telefon kullanan var mı?
ve o telefonla neler yapabiliyor, varsa yazıversin bir zahmet.
İphone almakta bir takıntıdır. Android al deseniz 1000 tl lik modele bakarlar iphone deyince bir anda kredi çekmek istiyolar. İphone takıntısından kurtulunca zaten asgari maaşlı üst düzey telefon değil 1000 tl lik telefon alır 5 yıl kullanır. Ayrıca 5 yıllık telefonlar oyun oynatıyor basit oyunlardan bahsetmiyorum çok üst düzey ve donanım kısıtlaması yapılmamış(buraya sadece pubg giriyor 1 2 oyun daha var ama tanınmamış) bütün oyunlar.

Ben isim geregi kullaniyorum, 6 senelik telefonlar.
Uygulama gelistiriyorum, eski telefonlardaki performanslarini kontrol ediyorum.
Iphone 5 ve Sony Xperia Z1 kullaniyorum.
Ayrica yeni olarak da Galaxy S7 Edge ve Iphone 8 Plus kullaniyorum.

Kendi telefonum da S7 Edge.

Aralarinda en hizlisi Iphone 8 Plus. ( Benim uygulama performansi acisindan )

Ancak Iphone 5 dokuluyor. Orta tusu bozuldu. Sarjdan cikardigim an kapaniyor. ( Pili oldu )
Z1 in sarji 3-4 saat gidiyor hala. Bir problemi de yok.

Bir de bu telefonlara sim kart bile takmadim. Masamin uzerinde duruyorlar senelerdir. Odadan disari bile cikmadi yani.

Iphone 5 hala guncelleme aliyor, Z1 i Sony unutali cok oluyor.

Bu tartismanin kesin bir galibi yok, kisisel tercih meselesi. Ama Iphone en iyi donanima sahip degil, onu cok rahat soyleyebilirim. Iphone kullanan insanlara Android denildigi zaman ucuz telefonlar akillarina geliyor, boyle bir onyargi olusmus nedense. Hic Iphone kullanmayan birine de Iphone denilince pahali cihaz kullanip teknolojiden anlamayan insan profili canlaniyor gozunde. Iki taraf da hatali.
Hiç sorma son model iPhone alıp da sadece Instagram da dolaşanları gördükçe deliriyorum. Birde Xiaomi ye laf atanlar var daha kaliteyi bilmeden 2 ay ömür biçiyorlar.

İstersen 3310 da işini görür hocam ama kimse 10 sene aynı telefonla yetinmez. Biraz gerçekçi olun lütfen
Her zaman yeni modeli kullanacağız takıntısı vardır bizim milette, Iphone pahalı ama android cihazlarda bedava değil mi? :)

Çok merak ettim, bu kadar teknoloji konuşulan bir ortamda 10 senelik telefon kullanan var mı?
ve o telefonla neler yapabiliyor, varsa yazıversin bir zahmet.

Telefonu her gün çok yoğun bir şekilde kullanıyordum, youtube, sketchbook (çizim) ve az çok oyun oynamak için. Marka ve model takıntısı olanlar yetinmeyebilir fakat işinizi gören bir telefonu niye yenisi ile değiştiresiniz ? Gayet gerçekçiyim ve bende yeni model takıntısı yok, işimi görsün yeter. Sizde de marka model takıntısı yoksa neden iphone'u bu kadar övdüğünüzü anlamadım. Kötü donanımsal özellikli telefonlarını yüksek fiyatlara satan bir marka yerine çok daha ucuza aynı şeyleri yapan telefonları üreten markaları tercih etmek daha mantıklı değil mi ? 100 dolarlık telefon beni 5 yıl götürüyorsa bana göre "bedava" terimini hak ediyordur. Bir kere bile telefonu servise vermedim bu süreç içinde. 10 yıl kullanmadım belki ama 5 yıl giden bir telefonun neler yapabildiğini anlattım yukarıda. 1920x1080 canvas'ta 15-20 layerlı çizimler yapabildiğim bir telefondu, sağlam bir işlemcisi vardı yani. Iphone'u 5 sene kullanıp hiç bir problemle karşılaşmayan birisi var mıdır sizce ? O 5 sene içinde bir problem olduğunda apple servisi sizi legal yoldan soyacaktır zaten mükemmel fiyatlandırmalarıyla. Savunulacak veya övülecek bir marka değildir bana göre.

Ben isim geregi kullaniyorum, 6 senelik telefonlar.
Uygulama gelistiriyorum, eski telefonlardaki performanslarini kontrol ediyorum.
Iphone 5 ve Sony Xperia Z1 kullaniyorum.
Ayrica yeni olarak da Galaxy S7 Edge ve Iphone 8 Plus kullaniyorum.

Kendi telefonum da S7 Edge.

Aralarinda en hizlisi Iphone 8 Plus. ( Benim uygulama performansi acisindan )

Ancak Iphone 5 dokuluyor. Orta tusu bozuldu. Sarjdan cikardigim an kapaniyor. ( Pili oldu )
Z1 in sarji 3-4 saat gidiyor hala. Bir problemi de yok.

Bir de bu telefonlara sim kart bile takmadim. Masamin uzerinde duruyorlar senelerdir. Odadan disari bile cikmadi yani.

Iphone 5 hala guncelleme aliyor, Z1 i Sony unutali cok oluyor.

Bu tartismanin kesin bir galibi yok, kisisel tercih meselesi. Ama Iphone en iyi donanima sahip degil, onu cok rahat soyleyebilirim. Iphone kullanan insanlara Android denildigi zaman ucuz telefonlar akillarina geliyor, boyle bir onyargi olusmus nedense. Hic Iphone kullanmayan birine de Iphone denilince pahali cihaz kullanip teknolojiden anlamayan insan profili canlaniyor gozunde. Iki taraf da hatali.
Ben demiyorum ki iphone harika. birilerinin canı sataşacak adam arıyor.
ne iphone a ne de android pahalı telefonlara verilmez. Paranızı telefona değil de daha işe yarayacak şeylere harcayın.
bunu anlamayan arkadaş varsa ilk mesajıma baksın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı