Uçuk İphone Fiyatları Açıklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İphone almakta bir takıntıdır. Android al deseniz 1000 tl lik modele bakarlar iphone deyince bir anda kredi çekmek istiyolar. İphone takıntısından kurtulunca zaten asgari maaşlı üst düzey telefon değil 1000 tl lik telefon alır 5 yıl kullanır. Ayrıca 5 yıllık telefonlar oyun oynatıyor basit oyunlardan bahsetmiyorum çok üst düzey ve donanım kısıtlaması yapılmamış(buraya sadece pubg giriyor 1 2 oyun daha var ama tanınmamış) bütün oyunlar.

Hiç sorma son model iPhone alıp da sadece Instagram da dolaşanları gördükçe deliriyorum. Birde Xiaomi ye laf atanlar var daha kaliteyi bilmeden 2 ay ömür biçiyorlar.

Telefonu her gün çok yoğun bir şekilde kullanıyordum, youtube, sketchbook (çizim) ve az çok oyun oynamak için. Marka ve model takıntısı olanlar yetinmeyebilir fakat işinizi gören bir telefonu niye yenisi ile değiştiresiniz ? Gayet gerçekçiyim ve bende yeni model takıntısı yok, işimi görsün yeter. Sizde de marka model takıntısı yoksa neden iphone'u bu kadar övdüğünüzü anlamadım. Kötü donanımsal özellikli telefonlarını yüksek fiyatlara satan bir marka yerine çok daha ucuza aynı şeyleri yapan telefonları üreten markaları tercih etmek daha mantıklı değil mi ? 100 dolarlık telefon beni 5 yıl götürüyorsa bana göre "bedava" terimini hak ediyordur. Bir kere bile telefonu servise vermedim bu süreç içinde. 10 yıl kullanmadım belki ama 5 yıl giden bir telefonun neler yapabildiğini anlattım yukarıda. 1920x1080 canvas'ta 15-20 layerlı çizimler yapabildiğim bir telefondu, sağlam bir işlemcisi vardı yani. Iphone'u 5 sene kullanıp hiç bir problemle karşılaşmayan birisi var mıdır sizce ? O 5 sene içinde bir problem olduğunda apple servisi sizi legal yoldan soyacaktır zaten mükemmel fiyatlandırmalarıyla. Savunulacak veya övülecek bir marka değildir bana göre.

Ben demiyorum ki iphone harika. birilerinin canı sataşacak adam arıyor.
ne iphone a ne de android pahalı telefonlara verilmez. Paranızı telefona değil de daha işe yarayacak şeylere harcayın.
bunu anlamayan arkadaş varsa ilk mesajıma baksın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…