bende gamepower saber var full rgb 3 hafta oldu alalı ama yanlışıla blue switch almışım 0 ı 350 tl satmayı düşünmüyor değilim ben red switch i şiddetle tercih ediyorum klavyenin ışıklandırmaları harika ve full rgb

Bende Gamepower saber var Full RGB 3 hafta oldu alalı ama yanlışıla Blue Switch almışım 0'ı 350 TL satmayı düşünmüyor değilim ben Red Switch'i şiddetle tercih ediyorum klavyenin ışıklandırmaları harika ve Full RGB.

Evet bende görmmüştüm Red Switch fiyatları Blue Switch fiyatlarından pahalı 379 TL onu almayı düşünüyordum ancak daha uygun fiyatlı olması daha uygun olur diye düşündüm.

Hayır daha almadım klavye ama Rampage KB-R90 Orion klavyesi güzele benziyor sizce almalı mıyım uzun kullanımda herhangi bir sorun oldu mu?
Anlamadığım neden Rampage maraksı sevilmiyor.
Arkadaşım sen o "Aman rampage mi tü kaka" diyenlere aldırma. Hiç bir problem yok. Lakin mavi switch liside var buna dikkat et çünkü mavi olan outemu değil. Red switch li olanı al rahatına bak. Hem Ucuz olsun hem Türkçe hem RGB olsun diyorsan ben bu klavyeye referansım. Rampage Orion KB-R90.

Dosya Ekleri

• IMG_20210228_210459.jpg
    IMG_20210228_210459.jpg
    294,5 KB · Görüntüleme: 122
Evet bende görmmüştüm Red Switch fiyatları Blue Switch fiyatlarından pahalı 379 TL onu almayı düşünüyordum ancak daha uygun fiyatlı olması daha uygun olur diye düşündüm.
maalesef red switchler daha çok tercih edildği için daha pahalı oluyorlar ama klavye gerçekten güzel tavsiye ederim yaklaşık 25 farklı ışık modu var ve bunu klavyeden yapabiliyorsunuz ayrıca yazılımı da gayet kullanışlı altında homojen bir ışıklandırma var masaya efekti çok iyi yansıtıyor yani modifiyeli klavye gibi

Arkadaşlar sizce Gamepower saber RGB mi almalıyım yoksa Rampage KB-R90 Orion mu?

İKİSİNİNDE RED SWİTCH MODELİ

GAMEPOWER 378
RAMPAGE 340
Ya da başka bir klavye önerisi.
????????????

Peki sizin önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir klavye var mıdır?
Arkadaşlar sizce Gamepower saber RGB mi almalıyım yoksa Rampage KB-R90 Orion mu?

İKİSİNİNDE RED SWİTCH MODELİ

GAMEPOWER 378
RAMPAGE 340
????????????
Hocam alıcak sizsiniz, biz tavsiyemizi verdik. Gamepower, rampage bunlar kötü markalar. Alıp pişman olma ihtimaliniz çok yüksek. O bütçede Gamenote ve Redragon klavyelere bakabilirsiniz. Rampage’e bin basar. TKL klavye alırım diyorsanız kendi kulşandığım Redragon k553 Usas RGB’yi öneririm.

İkisininde Red Switch modeli.

Gamepower 378.
Rampage 340.

Tamam ya, alın. Fakat bunu unutmayın; ürün maksimum 3-4 ay gider. Daha sonra tuşlar çıkmaya, tuş tutukluk problemleri olur. Benden söylemesi. Sırf tuşların kenarında "ayarlanibilir LED" var diye paranızı çöpe atabilirsiniz. İşte biz bu yüzden Gamepower ve Rampage denen şeyleri önermiyoruz. Görünüşünü güzel yapıp kalitesini berbat yapıyorlar.
Peki sizin önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir klavye var mıdır?

Artık şunu söyleyeyim. Yerinizde olsam 20.000 mesajı olan (@Samotne Ciasteczka ) profesyonel bir kullanıcıya laf atmaya çalışan "beş" mesajlı birisinin dediğine uymazdım. Seçim size kalmış.
Herhalde bu forumdaki en zor şey Gamepower ve Rampage'in iyi olduğunu söyleyen bilgisiz kullanıcalara o ürünlerin kalitesiz ürün olduğunu anlatmaya çalışmaktır. Artık n-bu konu hakkında konuşmayacağım. Ha klavye önerisi vardı,
Buradan konuyla ilgili bir fikri olmayıpta yorumlarıma emoji bırakan arkadaşlarada selam olsun 🤗

Bilgisiz dediğiniz kullanıcılar:
@Fatih A: 900 mesaj.
@passat: 4981 mesaj
@Samotne Ciasteczka 20.000+ mesaj.

Bu hocalarıma fikri yok diyen kullanıcının 5 mesajı var :D

Tamam ya, alın. Fakat bunu unutmayın; ürün maksimum 3-4 ay gider. Daha sonra tuşlar çıkmaya, tuş tutukluk problemleri olur. Benden söylemesi. Sırf tuşların kenarında "ayarlanibilir LED" var diye paranızı çöpe atabilirsiniz. İşte biz bu yüzden Gamepower ve Rampage denen şeyleri önermiyoruz. Görünüşünü güzel yapıp kalitesini berbat yapıyorlar.

Artık şunu söyleyeyim. Yerinizde olsam 20.000 mesajı olan (@Samotne Ciasteczka ) profesyonel bir kullanıcıya laf atmaya çalışan "beş" mesajlı birisinin dediğine uymazdım. Seçim size kalmış.
Herhalde bu forumdaki en zor şey Gamepower ve Rampage'in iyi olduğunu söyleyen bilgisiz kullanıcalara o ürünlerin kalitesiz ürün olduğunu anlatmaya çalışmaktır. Artık n-bu konu hakkında konuşmayacağım. Ha klavye önerisi vardı,

Bilgisiz dediğiniz kullanıcılar:
@Fatih A: 900 mesaj.
@passat: 4981 mesaj
@Samotne Ciasteczka 20.000+ mesaj.

Bu hocalarıma fikri yok diyen kullanıcının 5 mesajı var :D
5 mesajı olan kullanıcının katılım tarihine bak. Tamam bu forumda aktif olmayabilirim, lakin biz ne forumlar eskittik. Ben orada fikri olmayan derken konuya yorum yazmayıp sadece emoji bırakan arkadaşları kastettim. Emeğe saygım sonsuz. Lakin önyargıya gıcığım.

Sizden ve bütün arkadaşlardan özür dileyerek, son mesajımda da yineliyorum, Saber RGB ye paran yetiyorsa onu al yoksa Rampage i gönül rahatlığıyla alabilirsin arkadaşım. Pişman olursan beni bul [email protected]

378 TL ye Gamepower alacağıma o parayı yakar çöpe atarım daha iyi.
Logitech G213 Prodigy al paranı çöpe atmazsın ayrıca Motospeed CK62 Türkçe olmamasına rağmen atılan tüm klavyelerden daha iyi olduğunu iddia ediyorum bence bunu almalısım.

Geri
Yukarı