Ucuz oyun mağazası flexcd güvenilir mi?

LastPhoenix

Centipat
Daha fazla  
Flexcd mağazasından oyun satın alan var mı ya? Heriflerin fiyatları çok ucuz bir sürü oyun alacağım da güvenemedim ucuz olduğu için bir yandan da 9000+ satış yapmışlar binlerce olumlu yorumları var mağazalarında falan falan satın alan 10-15 herife yazdım memnun kaldım ben de önceden senin gibi çekinmiştim diyor. Kafam karışık anlayacağınız fikri olan var mı?

Dosya Ekleri

• 4-min.PNG
    4-min.PNG
    353,3 KB · Görüntüleme: 382
  • 0.PNG
    0.PNG
    342,9 KB · Görüntüleme: 223
  • 1.PNG
    1.PNG
    1,5 MB · Görüntüleme: 323
Bu tarz zaten bir ton mağaza var, çoğu da güvenilir. 9000+ satışı varsa güvenilirdir ve büyük ihtimal satış sonrası destek de veriyordur.

Ben de bilmiyorum ancak tavsiye etmem çünkü bir konunun altında arkadaşın biri dolandırıcı demişti bunlar için.

Dosya Ekleri

• bnbnnb.PNG
    bnbnnb.PNG
    39,9 KB · Görüntüleme: 421
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum ama 1 tane kötüleyen var ise 200 tane iyileyen var, vergi nolarını verdiler araştırdım cidden bir şirketlermiş. Sanmıyorum yamuk olacağını alacağım sanırım, teşekkür ederim fikirleriniz için son durumu belirtirim burada yine.

mağazana baktım da hocam adamların senin 7 katın satışı var, yorum yapan kişi ne kadar fazla olunca o memnuniyet falan oranı o kadar oynuyor diye biliyorum

mağazana baktım da hocam adamların senin 7 katın satışı var, yorum yapan kişi ne kadar fazla olunca o memnuniyet falan oranı o kadar oynuyor diye biliyorum
Mesela bunlar 1 ay garanti veriyor, daha sonrası yok. Muhtemelen 31. gün hesap gider ve garantiniz bitti derler, yardımcı olmazlar.

Ben illa benden alın demiyorum, benim gibi 3 TL'den satan bir çok mağaza var, en azından onlardan alın. Fakat sırf satış sayısı fazla diye bunlardan alıp, bu tarz kazık satıcıların büyümesine yardımcı olmayın.

Ben böyle sitelerin bunları bu kadar ucuzdan satabileceğine imkan veremediğim için almazdım.
Tesekkürler cevabın için hocam, bu akşam alayıp deneyeceğim.
Herifler, vergi no'larına kadar attığı için güvendim. şahsen şirketi olan bir ekip neden dolandırsın? Kendileri yanarlar yani.

Tesekkürler cevabın için hocam, bu akşam alayıp deneyeceğim.
Herifler, vergi no'larına kadar attığı için güvendim. şahsen şirketi olan bir ekip neden dolandırsın? Kendileri yanarlar yani.
Arkadaşı şikayet ettim zaten yorumunu kaldırdılar. Sitedeki satıcılar güvenilirdir. Başka satıcılara da göz atın. Site de herkes birbirinden alıp satmakta.

Arkadaşı şikayet ettim zaten yorumunu kaldırdılar. Sitedeki satıcılar güvenilirdir. Başka satıcılara da göz atın. Site de herkes birbirinden alıp satmakta.
Teşekkürler her şey için :) 3TL'lik hesaplar için sürekli piyasada dönen hesaplar olduğunu söylediler. Satın aldım, adamların kendi oluşturup oyunu satın aldığı bir hesap verildi guardlı bir şekilde. Guardlı olduğu için ortalıkta dönüp hesabın sürekli patlama şansı yok.
Gereksiz pahalı. 3 Liraya satan güzel yerler var.
FlexCD'den days Gone ve resident Evil Village aldım. 35TL'ye geldi valla ikisi, şu ana kadar da bir sorun yaşamadım. Herifler adım adım şunu yap bunu yap dedi hepsini yaptım sorunsuz bir şekilde hikaye modlarına oynuyorum suanda. tavsiye ederim, su anlık bir sorun yok hortlatayım dedim

Yeni konular

Geri
Yukarı