Ucuza satılan FH4 hesabı güvenilir mi?

Emreex0

Hectopat
Daha fazla  
Sorum şu: Instagram'da oyun depom diye bir sayfa var. Forza Horizon 4 Ultimate 20 lira, Microsoft hesabı şeklinde veriyorlar. Liisans hesaptan indirip kendi hesabımızdan oynuyormuşuz. Bu olabilir mi? Güvenilir midir?

Gamesatış gibi yerlerden 25 TL'ye güvenilir satıcılardan alın. Instagram sayfalarına güvenmeyin.

Ayrıca hesapları çoğu kişiye dağıtıyorlar fakat bu bir sorun değil, siz yine oynayabilirsiniz.

Benim elimde de FH 4 Ultimate hesabı var, eğer almak isterseniz satabilirim.

Güvensiz de olabilir güvenli de olabilir, bir fikrim yok. Ama aynı hesabı birçok kişiye sattığımız için patlama riski var hesabın. Arkadaşınızla giremezsiniz diye düşünüyorum örnek olarak.

@MESs¹¹ hocam bu tür bir satışı yapmakta, bence kendisinden satın alın.

Galiba ortak kullanıcılar birbirlerinin bilgisayarına da bağlanabiliyor.Bu durum biraz sıkıntı ama emin değilim.
Steam'de Remote Play olabiliyor hocam bazen. Ama bir şey yapamazlar zaten, sorun olmaz.
@MESs¹¹ hocam bu tür bir satışı yapmakta, bence kendisinden satın alın.
Konu sahibi hocam eğer @MESs¹¹ hocamdan alacaksanız zaten 34 sayfalık konusu var, güvenilirdir yani o. :D

Evet remote play deniyormuş. Alan kişinin onu kapatma imkanı falan var mı? Başkasının bilgisayarıma girmesini istemem ki arkadaşın da başına gelmesin.

Evet remote play deniyormuş. Alan kişinin onu kapatma imkanı falan var mı? Başkasının bilgisayarıma girmesini istemem ki arkadaşın da başına gelmesin.
Ben RAT yedim diye format atmıştım bilgisayara, meğer arkadaşım Remote Play açmış. :D Eğer oyuna offline girerseniz giremez hocam. Merak etmeyin. Sanırım onu kapatabiliyordunuz da ama emin değilim. Ve Xbox'ta öyle bir özellik yok diye biliyorum. İçiniz rahat olsun. :)

Geri
Yukarı