UcuzGames sahtekarlığı!

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar, bu aralar maddi olarak sıkıntıda olduğum için FIFA 21'i satın alamadım. Instagram'da bir reklamda Ucuz Games'e denk geldim. Baktım Online FIFA 80 TL. İşte 8 binden fazla sipariş sponsorlar falan vs. Güzel bir reklam yapmışlar. Ucuz olma sebebi de oyunu oynamayı bırakanlardan güya satın alıp bize satıyolarmış.

Ben de FIFA 21 satın aldım, 24 saat sonra hesap bilgileri attılar, kurdum, oyunu oynadım, 1 gün sonra oynarken oyundan attı. Hesaba hesap sahibi giriş yapmış yani hesap çalıntıymış. Şifre vs. değiştirdi, ben giremez oldum.

WhatsApp'tan durumu belirttim; saatler sonra mail atın, yardım edelim dediler, ekran görüntüsü aldım, her şeyi mail attım 2-3 tane. Ne cevap ne bir şey var. Canlı destek, WP hiçbir yerden ulaşamıyorum, cevap vermıyorlar. En son cevap geldi gün içinde işleminiz yapılacaktır diye. Ömür boyu garantilidir diyorlar. Bir de bekledim bekledim, 3-4 saat yazdım, cevap yok. Akşam yazdılar “Bekleyin, yazacağım.” 2-3 saat hala yazmadı. Yazıyorum yazıyorum, yok cevap veren. 15 dakika önce cevap geldi iade işlemi başlatıldı iyi günler diye.

Anlayacağınız kötü bir tecrübeydi. Kesinlikle ve kesinlikle bir şey satın almayın ucuz diye. Sıfır müşteri memnuniyeti, saçma sapan cevaplar, cevap vermemezlikler. Param 2 gün içinde hesabıma yatırılmazsa hukuki işlem de başlatacağım. 10 TL bile olsa hakkımı kimsede bırakmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu mu sahtekarlık? Bu tamamen sizin bilgisizliğiniz, balıklama atlamanız yüzünden yaşanmış bir olay. Bakın her gün burada bağırıyoruz çalıntı hesap satan yerlerden alışveriş yapmayın diye. Almadan önce ufak bi' araştırma yapmak bu kadar mı zor?

Onu geçtim 500 liralık oyunu kim niye size 80 liraya satsın? Akıl var, mantık var. Olan olmuş artık. Bir daha bu tarz sitelerden alışveriş yapmayın. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Bu mu sahtekarlık? Bu tamamen sizin bilgisizliğiniz, balıklama atlamanız yüzünden yaşanmış bir olay. Bakın her gün burada bağırıyoruz çalıntı hesap satan yerlerden alışveriş yapmayın diye. Almadan önce ufak bi' araştırma yapmak bu kadar mı zor?

Onu geçtim 500 liralık oyunu kim niye size 20 liraya satsın? Akıl var, mantık var. Olan olmuş artık. Bir daha bu tarz sitelerden alışveriş yapmayın. Geçmiş olsun.
Böyle şeyler illaki olabilir bende dolandırıcı olduğunu bildiğim adama gidip paramı verdim kafam üzüntülü iken. Bence kibar bir dil ile belirtsek daha güzel olurdu <3

Onu geçtim 500 liralık oyunu kim niye size 20 liraya satsın? Akıl var, mantık var. Olan olmuş artık. Bir daha bu tarz sitelerden alışveriş yapmayın. Geçmiş olsun.
Çalıntı olduğunu site belirtmiyor ki.
Ucuz olma sebebi de oyunu oynamayı bırakanlardan güya satın alıp bize satıyolarmış.

Böyle şeyler illaki olabilir bende dolandırıcı olduğunu bildiğim adama gidip paramı verdim kafam üzüntülü iken. Bence kibar bir dil ile belirtsek daha güzel olurdu <3
İnsanların bu kadar bilgisiz olması canımı sıkıyor.

Çalıntı olduğunu site belirtmiyor ki.
"Gelin çalıntı hesap satıyoruz. 20 lira verin" diyeceklerini mi bekliyordun?

Arkadaşın konuya hakim olmaması ile satış yapan sitenin sahtekarlığını bir tutmak yanlış olur. Herkesin yanılgıya düşeceği bir durum olabilir. Sonuçta burada çok genç yaşta arkadaşlarımız da var.

Geçmiş olsun. Eğer hesap satın alacaksanız plati dışında başka şiteden almayın çünkü hepsi buradan alıp satıyor. Hem daha ucuza alırsınız hem de hesap giderse yenisini verirler. Bu arada kaç TL verdiniz 80 yazmışsınız yorumlarda 10, 20 TL diyorlar. :/

Yeni konular

Geri
Yukarı