UcuzGames sahtekarlığı!

Çalıntı olduğunu site belirtmiyor ki.

İşi kılıfına uyduruyorlar buralardan alan herkes bilir neyin ne olduğunu. Ki bunlar yine aracı normalde Rus sitelerinden daha ucuza alıyor millet. Bunlar da oraları bilmeyenler için üzerine para koyup satıyor aynı mantık. Her türlü çalıntı hesabı satarlar oyun, Netflix, Spotify aklına ne gelirse.

Konu sahibi bilmiyormuş kötü yoldan öğrenmiş. Hakkını tabii ki arayacak sonuçta ona bir söz verilmiş. Savcılığa verirse iyi olur. Kendisi çalıntı hesap aldığını bilmediği için onu bağlayan bir durum yok.

Eğer hesap satın alacaksanız plati dışında başka şiteden almayın çünkü hepsi buradan alıp satıyor
Ya sabır. Plati'den alın da bir kez daha düşün aynı duruma.

Arkadaşın konuya hakim olmaması ile satış yapan sitenin sahtekarlığını bir tutmak yanlış olur. Herkesin yanılgıya düşeceği bir durum olabilir. Sonuçta burada çok genç yaşta arkadaşlarımız da var.
Bir tutmuyorum ama almadan önce araştırsaymış keşke. Araştırmayı geçtim fiyatından da anlayabilirdi bir terslik olduğunu. Üzülüyorum böyle olaylar gördükçe.

Ya sabır. Plati'den alın da bir kez daha düşün aynı duruma.

Bir tutmuyorum ama almadan önce araştırsaymış keşke. Araştırmayı geçtim fiyatından da anlayabilirdi bir terslik olduğunu. Üzülüyorum böyle olaylar gördükçe.
Haklısın. Ama herkesin hayatta hata yaparak öğrendiği bir çok şey var. Öğrenene kadar da cezasını çektiği. Sonuçta kimse bu duruma düşmek istemez.

Bu mu sahtekarlık? Bu tamamen sizin bilgisizliğiniz, balıklama atlamanız yüzünden yaşanmış bir olay. Bakın her gün burada bağırıyoruz çalıntı hesap satan yerlerden alışveriş yapmayın diye. Almadan önce ufak bi' araştırma yapmak bu kadar mı zor?

Onu geçtim 500 liralık oyunu kim niye size 80 liraya satsın? Akıl var, mantık var. Olan olmuş artık. Bir daha bu tarz sitelerden alışveriş yapmayın. Geçmiş olsun.

Kızmakta haklısınız fakat ben internette ufak bir araştırma yaptığımda bir sürü aldım sorunsuz oynuyorum vs. Mesajları gördüm referanslarına baktım hatta 1-2 çok takipçili hesap bile paylaşmış bende sorun olmayacağını düşündüm
10TL'ye ne bekliyorsunuz ki?
80 TL
10TL'ye ne bekliyorsunuz ki?
80 TL
Geçmiş olsun. Eğer hesap satın alacaksanız plati dışında başka şiteden almayın çünkü hepsi buradan alıp satıyor. Hem daha ucuza alırsınız hem de hesap giderse yenisini verirler. Bu arada kaç TL verdiniz 80 yazmışsınız yorumlarda 10, 20 TL diyorlar. :/
80 TL verdim

Kullanıyorum, sorun yok.
Kullanmana bir şey diyen yok. Önerme sadece.

Kızmakta haklısınız fakat ben internette ufak bir araştırma yaptığımda bir sürü aldım sorunsuz oynuyorum vs. Mesajları gördüm referanslarına baktım hatta 1-2 çok takipçili hesap bile paylaşmış bende sorun olmayacağını düşündüm
Bot yorum onlar. Neyse, artık olan olmuş zaten. Bir daha kullanmamaya özen gösterin.

Fiyatın ucuzluğu resmen bağrıyor "ben sahtekarım" diye bağrıyor, "dolandırıcıyım" diye bağrıyor hala bu çağda nasıl işkillenmiyorsunuz hayret doğrusu.

Evet işkillendim sonuçta 500 TL'lik bir oyunun 80 TL olması bana da saçma geldi ama o kadar memnun kalan insanlar var ki aldım sorunsuz oynadım vs. Diyenler neredeyse 8 bine yakın satış olması ne kadar doğrudur bilemem ama deneme ihtiyacına itti beni ve hata ettim

Site'nin adı bile güvenilir olmadığını kanıtlıyor. 15 TL'ye BF5 satılan siteden alışveriş mi yapılır kafayı mı yediniz? Adam çıkıpta biz dolandırıcıyız demez tabi ki.

Geri
Yukarı