UcuzGames sahtekarlığı!

Kullanıcı sözleşmesi;

"-Satın alınan ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır." - Olağan problemlerde para iadesi yapılmayacak belirtilmesi.

"-Hesap olarak satılan ürünler 2.el hesap olarak satılmaktadır, oyun içerisinde belirli ilerlemeler mevcut olabilir." - Sıfır ürün olmadığı belirtildi.

"-Satın alınan hesaplara para yatırılmasını önermiyoruz olası problemlerden UcuzGames sorumlu değildir." - Para yatırılan hesapta problem çıktığında yatırılan paranın yanmasında firmanın sorumlu tutulamama garantisi.

"-Sosyal mecralarda forumlarda vs yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen müşterilerin garantileri ne yazık ki yok sayılır." - Bu konuyu açtığın için sana verilen GARANTİ geçersiz kılındı.

Sen para iadeni alabildiğin için şükret bence😊

Merhaba arkadaşlar, bu aralar maddi olarak sıkıntıda olduğum için FIFA 21'i satın alamadım. Instagram'da bir reklamda ucuz Games'e denk geldim. Baktım Online FIFA 80 TL. İşte 8 binden fazla sipariş sponsorlar falan vs. güzel bir reklam yapmışlar. Ucuz olma sebebi de oyunu oynamayı bırakanlardan güya satın alıp bize satıyolarmış.

Ben de FIFA 21 satın aldım, 24 saat sonra hesap bilgileri attılar, kurdum, oyunu oynadım, 1 gün sonra oynarken oyundan attı. Hesaba hesap sahibi giriş yapmış yani hesap çalıntıymış. Şifre vs. değiştirdi, ben giremez oldum.

WhatsApp'tan durumu belirttim; saatler sonra mail atın, yardım edelim dediler, ekran görüntüsü aldım, her şeyi mail attım 2-3 tane. Ne cevap ne bir şey var. Canlı destek, WP hiçbir yerden ulaşamıyorum, cevap vermıyorlar. En son cevap geldi gün içinde işleminiz yapılacaktır diye. Ömür boyu garantilidir diyorlar. Bir de bekledim bekledim, 3-4 saat yazdım, cevap yok. Akşam yazdılar “bekleyin, yazacağım.” 2-3 saat hala yazmadı. Yazıyorum yazıyorum, yok cevap veren. 15 dakika önce cevap geldi iade işlemi başlatıldı iyi günler diye.

Anlayacağınız kötü bir tecrübeydi. Kesinlikle ve kesinlikle bir şey satın almayın ucuz diye. Sıfır müşteri memnuniyeti, saçma sapan cevaplar, cevap vermemezlikler. Param 2 gün içinde hesabıma yatırılmazsa hukuki işlem de başlatacağım. 10 TL bile olsa hakkımı kimse de bırakmam.

Aynısı olmasa da benzeri Ana sayfa - Korkusuz Games satıcısında başıma geldi.
Üzüldüm :(.

Merhaba arkadaşlar, bu aralar maddi olarak sıkıntıda olduğum için FIFA 21'i satın alamadım. Instagram'da bir reklamda Ucuz Games'e denk geldim. Baktım Online FIFA 80 TL. İşte 8 binden fazla sipariş sponsorlar falan vs. Güzel bir reklam yapmışlar. Ucuz olma sebebi de oyunu oynamayı bırakanlardan güya satın alıp bize satıyolarmış.

Ben de FIFA 21 satın aldım, 24 saat sonra hesap bilgileri attılar, kurdum, oyunu oynadım, 1 gün sonra oynarken oyundan attı. Hesaba hesap sahibi giriş yapmış yani hesap çalıntıymış. Şifre vs. değiştirdi, ben giremez oldum.

WhatsApp'tan durumu belirttim; saatler sonra mail atın, yardım edelim dediler, ekran görüntüsü aldım, her şeyi mail attım 2-3 tane. Ne cevap ne bir şey var. Canlı destek, WP hiçbir yerden ulaşamıyorum, cevap vermıyorlar. En son cevap geldi gün içinde işleminiz yapılacaktır diye. Ömür boyu garantilidir diyorlar. Bir de bekledim bekledim, 3-4 saat yazdım, cevap yok. Akşam yazdılar “Bekleyin, yazacağım.” 2-3 saat hala yazmadı. Yazıyorum yazıyorum, yok cevap veren. 15 dakika önce cevap geldi iade işlemi başlatıldı iyi günler diye.

Anlayacağınız kötü bir tecrübeydi. Kesinlikle ve kesinlikle bir şey satın almayın ucuz diye. Sıfır müşteri memnuniyeti, saçma sapan cevaplar, cevap vermemezlikler. Param 2 gün içinde hesabıma yatırılmazsa hukuki işlem de başlatacağım. 10 TL bile olsa hakkımı kimsede bırakmam.
Offline oynayacam o yüzden 80 TL verdim deseydin iyi olacaktı da online oynamak için hesap satın almak da ne bileyim yani :) Bildiğin dolandırılmak istemişsin sayın hocam. Online oynamak için bu gibi sitelerden oyun almak çok riskli ve tehlikeli ama offline oynamak için çok oyun aldım ben hiçbir problem de yaşamadım.

Bu mu sahtekarlık? Bu tamamen sizin bilgisizliğiniz, balıklama atlamanız yüzünden yaşanmış bir olay. Bakın her gün burada bağırıyoruz çalıntı hesap satan yerlerden alışveriş yapmayın diye. Almadan önce ufak bi' araştırma yapmak bu kadar mı zor?

Onu geçtim 500 liralık oyunu kim niye size 80 liraya satsın? Akıl var, mantık var. Olan olmuş artık. Bir daha bu tarz sitelerden alışveriş yapmayın. Geçmiş olsun.
Adamın bilgisizliğinin olması, karşı tarafın sahtekarlık yapmadığı anlamına gelmiyor.

Bu mu sahtekarlık? Bu tamamen sizin bilgisizliğiniz, balıklama atlamanız yüzünden yaşanmış bir olay. Bakın her gün burada bağırıyoruz çalıntı hesap satan yerlerden alışveriş yapmayın diye. Almadan önce ufak bi' araştırma yapmak bu kadar mı zor?

Onu geçtim 500 liralık oyunu kim niye size 80 liraya satsın? Akıl var, mantık var. Olan olmuş artık. Bir daha bu tarz sitelerden alışveriş yapmayın. Geçmiş olsun.
Durmaplay çalıntı hesap mı satıyor hocam? Bilginiz var mı?

Kullanıcı sözleşmesi;

"-Satın alınan ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır." - Olağan problemlerde para iadesi yapılmayacak belirtilmesi.

"-Hesap olarak satılan ürünler 2.el hesap olarak satılmaktadır, oyun içerisinde belirli ilerlemeler mevcut olabilir." - Sıfır ürün olmadığı belirtildi.

"-Satın alınan hesaplara para yatırılmasını önermiyoruz olası problemlerden UcuzGames sorumlu değildir." - Para yatırılan hesapta problem çıktığında yatırılan paranın yanmasında firmanın sorumlu tutulamama garantisi.

"-Sosyal mecralarda forumlarda vs yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen müşterilerin garantileri ne yazık ki yok sayılır." - Bu konuyu açtığın için sana verilen GARANTİ geçersiz kılındı.

Sen para iadeni alabildiğin için şükret bence😊
Bunlara gülüp geçiniz, bir anlamı yok.

Aynı sitede 1-2 yıl önce bende sorun yaşadım toplamda 150₺'ye aldığım oyunlar 15 gün içerisinde şifreleri değiştirildi. Şikayetde bulundum fakat bir sonuç yok. Geçmiş olsun.

4 sayfa boyunca zaten bu tip yerlerden oyun almamanız gerektiği yeterince söylenmiş. Ona ayrıca değinmeye gerek bırakmamış arkadaşlar zaten.
Belli ki yeni bir hesap ayarlayamadıkları için iade işlemine gitmişler. Mağdur da edilmemişsiniz. Ortada bir sahtekarlık göremiyorum ben. Hiç muhatap almayıp 80₺ 80₺'dır deyip sizi engelleyebilirlerdi de. Umalım da iade işlemi gerçekleşsin. Bundan sonra daha temkinli olmanızı sağlayacağını umduğumuz sıkıcı bir tecrübe yaşamışsınız, geçmiş olsun.

Geri
Yukarı