Üç kuruş için cehenneme gitmeye değer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mühendis ne alakamı projeyi kim tasarlıyacak boyacı mehmet amcamı ?
Para toplama işinden bahsediyoruz, Mühendisler sadece projeyi hazırlayacak ve inşaatçı'lar yapacak neyse konuyu itelemeyelim.

Bu da güzel. 😀

FB_IMG_1575966650895.jpg

Bende bilet aldım. Belki Allah bana bu bileti aldırarak para vermek istedi. Inşallah, amin.
Allah affetsin ama eğer duyduysan Allah faizi kumarı hak edilmemiş parayı haram kılmıştır internetten araştırabilirsin
Dünya mükemmel, kendi kendine oluşmadı Tanrı yarattı ve bıraktı insanoğlunu kendi başına.
Aslında Allah'ın insanlığa 124 bin peygamber 4 kutsal kitap ve suhuflar gönderdiğini biliyoruz ve bize şah damarimizdan daha yakın olduğunu da (bu manevi bir anlamdır kendini zeki sananlar saçma anlamlar yuklemesin) sence bizim için bu kadar rehber varken kendi başımızamıyız ??! Eğer gerçek saadete erişmek istersen Allah'ın rızası için iyi bir insan ol dinini araştır Allah senin kalbine daha kuvvetli iman koysun inşallah

Son düzenleme:
Allah affetsin ama eğer duyduysan Allah faizi kumarı hak edilmemiş parayı haram kılmıştır internetten araştırabilirsin

Aslında Allah'ın insanlığa 124 bin peygamber 4 kutsal kitap ve suhuflar gönderdiğini biliyoruz ve bize şah damarimizdan daha yakın olduğunu da (bu manevi bir anlamdır kendini zeki sananlar saçma anlamlar yuklemesin) sence bizim için bu kadar rehber varken kendi başımızamıyız ??! Eğer gerçek saadete erişmek istersen Allah'ın rızası için iyi bir insan ol dinini araştır Allah senin kalbine daha kuvvetli iman koysun inşallah
Ben kimseye hocalık taslama derdine değilim acizane bilgim ile sadece vicdaninizi yoklamanizi istedim

Sahte biletler basıp bu kampanyaya katılsam diye düşünüyorum sonra he bir aklı sendin zaten diyip vazgeçiyorum😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı