Ücretli Türkçe yama saçmalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eskiden gönüllü çeviri yapıyorlardı ve bir sürü seriyi bu çeviriler sayesinde bitirdim, ama yapmasalarda o oyunu yine de oynayıp az buz bir şey anlardım, yani bana da saçma geliyor, milyonlarca kod yazan adamlar oyuna 200TL isterken, kelime çeviren adamların para istemesi normal gelmiyor, emek falan diyorsanızda adama zorla çeviri yaptırmıyorlar, gönüllü çeviriyorsa çevirsin çevirmezsede bir şekilde oynar insanlar.

Paralı olması normal fakat bazı oyunların yama ücreti oyunun kendisinden daha pahalı. 10 TL'ye aldığım oyunun yama ücreti 20 TL civarına satılıyordu. Her emeğin karşılığı olmalı fakat uçmaya gerek yok.

Eskiden gönüllü çeviri yapıyorlardı ve bir sürü seriyi bu çeviriler sayesinde bitirdim, ama yapmasalarda o oyunu yine de oynayıp az buz bir şey anlardım, yani bana da saçma geliyor, milyonlarca kod yazan adamlar oyuna 200TL isterken, kelime çeviren adamların para istemesi normal gelmiyor, emek falan diyorsanızda adama zorla çeviri yaptırmıyorlar, gönüllü çeviriyorsa çevirsin çevirmezsede bir şekilde oynar insanlar.

Sen oyunlarda Türkçe yama yok hüü deme diye yapıyor adamlar onu :D

Sen oyunlarda Türkçe yama yok hüü deme diye yapıyor adamlar onu :D

Yani şu zamana kadar öyle bir şey demedim, ama yorumunuzun benim yorumumla ne alakası var onu da çözebilmiş değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı