Ücretsiz antivirüs önerisi

Kaspersky'ın yaptığı garipliklerden dolayı soğudum. 2024'e girerken düzgün teknolojili bir antivirüs arıyorum. Kaspersky'ı tekrar öneriyorsanız nedenleriyle beraber yazar mısınız?

Hocam ya deneme kullancaksınız ya da paraya kıyıp antivirüs alman gerekcek genelde bedava olanlar hiç korumuyor bile örnegi Windows'un kendi Defender'i.

Bu sitede anlamadığım olay oradaki 5.5 6 sayıları hız kısmındaki yüksek olanlar mı iyi düşük olanlar mı
En büyük sayı en iyi mantığı.
bedava olanlar hiç korumuyor bile örnegi Windows'un kendi Defender'i.
Kullanıcı acemi değilse veya bilgisayara düzenli olarak dosya geliş-gidişi olmuyorsa pekte antivirüse ihtiyaç yok aslında. Google Chrome bile virüs veya scam siteleri ayırt edebiliyor.

Kullanıcı acemi değilse veya bilgisayara düzenli olarak dosya geliş-gidişi olmuyorsa pek de antivirüse ihtiyaç yok aslında. Google Chrome bile virüs veya scam siteleri ayırt edebiliyor.

Bunun acemiyle alakası yok uyanık olmak lazım dalgınlıkla virüs bulaştırabilirsin.

Kullanıcı acemi değilse veya bilgisayara düzenli olarak dosya geliş-gidişi olmuyorsa pekte antivirüse ihtiyaç yok aslında. Google Chrome bile virüs veya scam siteleri ayırt edebiliyor.
Githubdan trojen bulaşmıştı bana belki zararsız trojendir ama bilemeyecem

Geri
Yukarı