Ülkeden nasıl çıkabilirim?

En kolay gidilebilecek avrupa ülkesi Almanya ve orada ki firmalara internetten başvurabilirsin veya oraya gidip yüz yüze başvurabilirsin, vize işlerini şirket halleder zaten, eğer almancan falan varsa rahatlıkla iş bulursun diye düşünüyorum, veya kıyıda köşede paran varsa iş kurmak için de gidebilirsin, ama detaylar için kesinlikle elçilik sitesini girip oraya bakmanı öneririm vizeler hakkında, hatta bana kalırsa bir aracı firma bulup onlarla konuşman bence daha sağlıklı olacaktır.

En kolay gidilebilecek avrupa ülkesi Almanya ve orada ki firmalara internetten başvurabilirsin veya oraya gidip yüz yüze başvurabilirsin, vize işlerini şirket halleder zaten, eğer almancan falan varsa rahatlıkla iş bulursun diye düşünüyorum, veya kıyıda köşede paran varsa iş kurmak için de gidebilirsin, ama detaylar için kesinlikle elçilik sitesini girip oraya bakmanı öneririm vizeler hakkında, hatta bana kalırsa bir aracı firma bulup onlarla konuşman bence daha sağlıklı olacaktır.
Almanca sıkıntı sadece liseden kalma üç beş kelimeden fazlası yok ama ingilizcem fena değil tek bildiğim gitmek şart söylediklerinizi araştıracağım teşekkürler

Ağa Avrupa imkansız. Kıbrısa veya Yunanistan'a git. Beni de götür.(@SkyLord06TR Buyur ağa daha iyi önerin varsa.)
İmkansız ? arkadaş mühendis ve nişanlısı da hemşire, almanya da mühendis ve sağlık çalışanı ihtiyacı çok fazla eminim diğer büyük avrupa ülkelerinde de öyledir, eğer iş bulursa veya parası varsa kolayca gidebilir.

Geri
Yukarı