Ülkemden nefret ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekonomi batsın gram umrumda değil bu saatten sonra. Endişelendiğim tek şey sığınmacıların artacağı. Yarın bir gün bunlara vatandaşlık verildiğinde iş işten geçmiş olacak sevdiklerimizi nasıl koruyacağız onlardan şimdi?

Tamam onların üzerinde ne hakkı var.

Önceki mesajımda olanı kopyalıyorum, kesin bir bilgim yok sadece mantıken bana geleni söyledim.

İslam olarak varsayıyorum hak helal etme gibi tarzı şeyler dendiği için, eğer oy verdiyseniz ve kişi ile aynı ülkede yaşıyorsanız ve iktidar halkın yaşam kalitesini ve güvenliğini tehlikeye atıp düşürüyor ise bu şekilde o kişinin hayatını kötü etkileyen birine oy verip o kişinin yönetimde kalmasını sağladığınız için o kişinin üstünde bir hak oluyor sanırım.

13 yaşındaki birinin ne hakkı olacak onu merak ettim sadece.

13 yaşında olmam ne değiştirir? Bende bir gencim sonuçta, insanların seçim yaparken bizide düşünmesi gerek. Biz yapamıyoruz çünkü, ona rağmen çoğu seçmenden daha iyi düşünüyoruz. Hayatımızı mahvettiler bizim.

13 yaşındaki birinin ne hakkı olacak One merak ettim sadece.
Ya hocam en basitinden akp daha ekonomiyi doğru düzgün yönetemiyor ve bu benim yaşamımı etkiliyor. Ne dışarda normal bir aktivite yapabiliyorum ne başka bişey, bunları yapabilmek benim de hakkım değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı