Ülkemizde görgüsüzlük sorunsalı

Makaleler
15
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi sosyaller. Bugün başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Bugün biliyorsunuz okullar açıldı. Ben de kitaplarımı almaya gittim haliyle ama sıra hiç normal bir sıra değil. 900 kişi sırada bekliyoruz ve hemen verip göndermiyorlar imza atarak alıyoruz. Neyse konuyu çok dağıtmayayım. Ben iPhone 13 Pro Max kullanıyorum. Arkamda tanımadığım birkaç kişi arkamdan "aha iPhone 13 aha" sonra başka bir tanesi "kız ilk defa iPhone 13 Pro Max görüyor bayılacak" gibisinden saçma sapan konuştular, ben zaten o arada arkadaşımla konuşuyordum. Aşırı kırılıp "kapatmam lazım" diyerek kapattım telefonu ve arkadaşımdan izin isteyerek bir ön sıraya geçtim. Zaten ben bu olayların olabileceğini düşünerek bu telefonu aldım ve düzgün bir şekilde kullanmaya çalışıyorum. Ama yine de arkadan öyle yapmaları cidden aşırı kırdı. Hayır arkadaş bunu geçtim sana ne? Senin ne haddine? Böyle kaynak israfı insanlar neden bu kadar arttı anlamıyorum. Bizim insanımız neden bu kadar görgüsüz? Böyle olan çok kişi var. Hayır arkadaş bu normal bir şey. Cidden insanları anlayamıyorum. Bu gidişle insanları asla sevemeyeceğim. Bu olayı yaşadıktan sonra zaten insanları artık kolay kolay kâale almayacağım.

Okula neden onunla gittin kanka ben cesaret edemem çalınır diye.

Çalınsa bile pek sorun olmaz, üstesinden gelebileceğimi bildiğim için güvendim.

Güzel kurgu, 10/10 verdim. Gel yarın Flash TV'de işe başla.

Ek olarak böylesi de var 😀 Bunları da kâale almayıp yolumuza devam ediyoruz çünkü neden boş bir insanla uğraşıp değerli zamanımı kaybedeyim ki? Sana ilk ve son mesajımdı, mesajın değerini bil. Senin gibi birisini bir kaç dakikalığına kâale alıp yazdığım için 🙂

Ek olarak isteyen olursa telefonu kanıtlayabilirim... Umarım durum bu raddeye gelmez.

Bugün kantindeyken ben de neredeyse aynı durumu yaşadım. Bu kadar kişi burada olamaz dedim kantinin yoğunluğundan dolayı, öndeki kızlar hemen ne diyo bu salak falan demeye başladılar. Fazla takmadım ama iyi günümde olmasam dalardım muhtemelen. Gerçekten çok görgüsüz var. Özellikle bazı kadınlar inanılmaz görgüsüz oluyor.

@NipponChemiConKYCap
Çıkar göster! :D
Bugün kantindeyken ben de neredeyse aynı durumu yaşadım. Bu kadar kişi burada olamaz dedim kantinin yoğunluğundan dolayı, öndeki kızlar hemen ne diyo bu salak falan demeye başladılar. Fazla takmadım ama iyi günümde olmasam dalardım muhtemelen. Gerçekten çok görgüsüz var. Özellikle bazı kadınlar inanılmaz görgüsüz oluyor.
Türklerin %60'ı deyip susuyorum.

Geri
Yukarı