Ülkenin durumu ne olacak?

Bu daha başlangıç. Bu halka bu iyi bile. Ben de cb olsam ben de böyle yönetirdim. Böyle halkı bulmuşum bırakır mıyım? Rusya'ya 20 milyar dolar borcumuz var şuanda. Bakalım ne olacak. Ben söyleyeyim aynı Yunanistan gibi iflasımızı açıklayacağız. Dünya lideri diyenler için iyi haberler.
Tek üzüldüğüm şey kedimin maması, bari kedi mamaları 2-3 yıl daha sabit kalsa da. Kedim 8 yıldır yaşıyor ekonomiden gitmesin :) Yoksa bu başörtülü AKP'liler falan boş yakalanmayacak olsam düşünmeden vururum hepsini.

Tek üzüldüğüm şey kedimin maması, bari kedi mamaları 2-3 yıl daha sabit kalsa da. Kedim 8 yıldır yaşıyor ekonomiden gitmesin :) Yoksa bu başörtülü AKP'liler falan boş yakalanmayacak olsam düşünmeden vururum hepsini.
Sizin kedi ek iş yapmak zorunda kalabilir hocam. Dolar grafiği benzetmesini yaparsam ban yiyeceğim birşey gibi dimdik şuanda.

Ne var ülkenin durumunda tam olarak? Bence bir sıkıntı yok. Ekonomik kriz sadece CHP'lilere yok.
En çok da ona seviniyoruz zaten. Biz sürünüyoruz onlar yüzünden onlar da bizimle geliyor yok öyle kutlama yapıp güllük gülistanlık yaşamak. Dolar 20.37 olmuş ülkenin durumunda birşey yok diyor. Ekonomik kriz olduğunu kendin söyledin niye var acaba bu kriz? Sanki ben yönetiyorum ülkeyi.

Güncelleme : Daha yazıyı yollarken dolar 20.40 olmuş. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
En çok da ona seviniyoruz zaten. Biz sürünüyoruz onlar yüzünden onlar da bizimle geliyor yok öyle kutlama yapıp güllük gülistanlık yaşamak. Dolar 20.37 olmuş ülkenin durumunda birşey yok diyor. Ekonomik kriz olduğunu kendin söyledin niye var acaba bu kriz? Sanki ben yönetiyorum ülkeyi.

Güncelleme : Daha yazıyı yollarken dolar 20.40 olmuş. :D
Erdoğan bilerek mi yaratıyor krizi? Halkının kötülüğünü mü istiyor?

Mecliste ki kararların oy çokluğu ile alındiğinı bile bilmiyorsun gelmişsin siyaset yapıyorsun.

Madde 10 — Meclis, üye tam sayısının salt çoğunluğu ile toplanır ve katılanların salt çoğunluğu ile karar alır. Ancak karar yeter sayısı üye tam sayısının dörtte birinden az olamaz. Belediye başkanı, meclis üye tam sayısına dâhildir. Oyların eşitliği halinde başkanın kullandığı oy yönünde çoğunluk sağlanmış sayılır.

4 yasinda bir kiz ölmüş... Yorumlarda daha yeni basliyor falan demisler. Ulkede savas falan mi cikacak? Canimiz tehlikede mi? Ben her şey ayni devam eder saniyordum şu an cok korkuyorum. Aciklama yapabilirseniz sevinirim.
Ülke'nin durumuna olan oldu, yeni uyananlara tünaydın. USA vatandaşları 1 saatlik mesai ücretleri ile taksitle iphone alabiliyorken dünyanın en pahalı ısırılmış elma ürünleri bizde satılıyorsa, taaa kıtanın öbür ucunda olmasına rağmen "Türkiye 10 milyon Suriyeli'yi Avrupa'ya salacak" goygoyuyla Brexit'e evet diyen Birleşik Krallık vatandaşları varsa, uzun lafın kısası 20 küsür senedir düzene müsaade eden kafalarımızla herşey bize müstehak aziz vatandaşlarım. EYT halloldu ya, gerisi gelir nasılsa. At gözlüklerimizi takmış sadece KK ve RTE'yi görüyoruz ya, en muteber adaya siyasi suikast düzenlenmesine seyirci kalıyoruz ya, vay başıma gelenler diye ağlamaya hakkımız yok ama...

Yeni konular

Geri
Yukarı