Ülkenin durumu ne olacak?

Adam elinden geleni yaptı. İnkar edemeyiz. Bu cahil halk hala adam sırf alevi diye oy vermiyorsa biz burada Atatürk'ü aday göstersek yine kazanamazdık. Adil bir seçim olmadığını anlatmama gerek yoktur sanırım zaten. Ne diyeyim bilemiyorum.

Hocam kk "iyi bir insan" iyiyse cennete gitsin bize kazanacak adam lazim sen "var olmayan ülkenin" öven adamı yardımcın yaparsan geçmişte hapisteki kişiler ile alakalı talihsiz açıklamalar yapıyorsan kazanmassin.

Şeriat denildiğinde tiksinen millet şeriatla anlaşana oy vermiş yani cevap "hıhı"

Ona lafım yok şeriattan tiksiniyorlar lafı ile bu durum çelişiyor yoksa isterse %100 çıksın.
Şeriat, Kur'an ve Hz.Muhammed'in sözlerinden veya eylemlerinden yola çıkılarak oluşturulan bir dini hukuk sistemini ifade eder. Şeriat, Müslümanların yaşadıkları dönem ve coğrafyaya göre ilahi mesajı yorumlayarak ortaya koydukları hukuk sistemine verilen isim olarak kabul edilir.

Şeriat, kur'an ve Hz. Muhammed'in sözlerinden veya eylemlerinden yola çıkılarak oluşturulan bir dini hukuk sistemini ifade eder. Şeriat, Müslüman'ların yaşadıkları dönem ve coğrafyaya göre ilahi mesajı yorumlayarak ortaya koydukları hukuk sistemine verilen isim olarak kabul edilir.

Siz savunmaya devam edin hocam artık lafım yok size, en çok siz zarar göreceğiniz zaman uzaktan izleriz sadece.

Hocam kk "iyi bir insan" iyiyse cennete gitsin bize kazanacak adam lazim sen "var olmayan ülkenin" öven adamı yardımcın yaparsan geçmişte hapisteki kişiler ile alakalı talihsiz açıklamalar yapıyorsan kazanmassin.
İyi bir insan diye birşey demedim hocam. İyi elbette ama kişiliğini bir kenara bırakarak söylüyorum adam son 3 5 aydır herşeyi yaptı. Partisi de aynı şekilde. Az uykular ile mitinglere gittiler. Taşlandılar canları tehlikeye girdi devam ettiler. Hiç durmadılar son aylarda. Babala bölümünde şov yaptı zaten. 27 m izlenmesine rağmen malum parti kazandı ama. Sebebini açıkladım demin.

Siz savunmaya devam edin hocam artık lafım yok size, en çok siz zarar göreceğiniz zaman uzaktan izleriz sadece.
Benim savunduğumu nerden çıkartıyorsunuz? Bana göre herkez istediği gibi yaşayabilmeli.

Bir mafya babası der ki: Kanunlar korkaklar için, kurallar Adamlar için 🤔.

Şeriat, kur'an ve Hz. Muhammed'in sözlerinden veya eylemlerinden yola çıkılarak oluşturulan bir dini hukuk sistemini ifade eder. Şeriat, Müslüman'ların yaşadıkları dönem ve coğrafyaya göre ilahi mesajı yorumlayarak ortaya koydukları hukuk sistemine verilen isim olarak kabul edilir.

Ya şu dönemde şeriat ile yönetilip süper devlet olan var mı "yok gerçek şeriat bu değil" sen bu Orta Doğu çöplüğün de gerçek şeriat nah uygularsin ki gerçek şeriat diye bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı