Ülkenin durumu ne olacak?

Maraş'tan nasıl bu kadar çok oy çıkabilir ya... 1 ev uğruna değer miydi?
Evlik bir durum yok ortada. Ölseler gene mezardan çıkıp "Erdoğana oy vereyim öyle uyuyayım" derler. Yapacak bir şey yok. Onların düşüncesizliğini biz çekiyoruz. (Kaynak: Ben, Maraşlıyım. Karşılastığım tiplere göre çıkarımım bu)

Seçim sonuçlarına bakacak olursanız eğer fifty-fifty, ezici bir üstünlük falan söz konusu değil, halkın yarısı durumdan memnun değil. Ordan burdan sınırı geçip, ülkeye giren milyonlarca mültecilerin oylarıyla aldı resmen, onları boşuna ülkeye alıp beslemediler. Yapacak bir şey yok. Hiperenflasyon ve dahasıyla yüzleşerek hayatımıza devam edeceğiz. Siz paranızı kazanmaya ve onu iyi yönetmeye odaklanın.

Son düzenleme:
Evlik bir durum yok ortada. Ölseler gene mezardan çıkıp "Erdoğana oy vereyim öyle uyuyayım" derler. Yapacak bir şey yok. Onların düşüncesizliğini biz çekiyoruz. (Kaynak: Ben, Maraşlıyım. Karşılastığım tiplere göre çıkarımım bu)
Depremzedeler üzerinden siyaset yapmak kadar kirli ve basit siyaset yoktur belki de. Suçlu aramayı bırakmalısınız.

Ülkenin durumunu rahmetli Cem Karaca çokta güzel anlatmış arkadaşlar;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Depremzedeler üzerinden siyaset yapmak kadar kirli ve basit siyaset yoktur belki de. Suçlu aramayı bırakmalısınız.

Kimse burada kirli siyaset yapmıyor hocam, sadece depremzedeler suçlanmıyor. İmar affını ben çıkardım kusura bakmayın bir daha çıkarmam böyle bir şey de yaşanmaz.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun kürsüye çıkıp gülerek zafer konuşması yapması çok ilginçti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar AK partili insanlar dün gece bela arar gibi sokaklardaydı sanki, öyle hissetim. Kutlama da yapıyor olabilirler günahlarını almayayım.

Şimdi sn. Recep Tayyip Erdoğan başkan seçildi.
Bu arada ben şaşırdım. Çünkü ben genel olarak RTE'nin yüzde 20'ler 30'larda alacağını düşündüm ilk tur ama iki turda da galip geldi.

AKP'nin zaten 2023 vizyonu vardı. Hep bu yılı işaret ediyorlardı.
Bakalım, ne olacak...

4 yasinda bir kiz ölmüş... Yorumlarda daha yeni basliyor falan demisler. Ulkede savas falan mi cikacak? Canimiz tehlikede mi? Ben her şey ayni devam eder saniyordum şu an cok korkuyorum. Aciklama yapabilirseniz sevinirim.
Çıksın savaş ne olacak? Bu AKP'liler bize saldırır Afganlarda onlara arkadan.

Geri
Yukarı