Ülkenin Gelişmemesinin Bir Sebebi

Bu yeni nesil 2 liralık çalışıyor 5 lira istiyor. Asgari ücreti az buluyorlar evet az ama seninde ürettiğin mal az. Birde diyorlar ki beyin göçü oluyor sanırsın ki en zekası yüksek nesil türkiyede. Eskiden adamlar çölde yolunu buluyordu şimdiki nesil ise navigasyonla yolunu zor buluyor ama eskiler aptal bunlar çok zeki. Yahu şu mısır piramitlerini bir inceleyin adamlar astronomi ve matematik hesabını nasıl yapmışlar. Şu an elinde telefonla zor yaparsın.

Lotus; Elise, Exige, Evora, Evora GT modellerini satıyor. ( Satıyor derken. Üretim hakkı falan. Alıp üretmek için) Türkiye kör.
Saab satılıyordu, Türkiye kör.
Rover batıyordu almadık, Türkiye kör.
Ve daha niceleri... Kimse bir araba markası almıyor. Arsa alıyor.

Ülkede bilime verilen değeri aşağıdaki video bile açıklar nitelikte:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hoşaf üretip kalkınacağız Allah'ın izniyle. Bismillah!
(Bilmeyenler için TRT devlete bağlı bir TV kanalıdır.)

Gerçekten mi? Her şeyi Allah aşkına hoşafa bağlamayın be!
Ekran Alıntısı.PNG

Avrupa kesinlikle bizi kıskanıyor! (!)

Risk almak isteyen bir traktör alıp işlerini büyütmek isteyen çiftçiye %2773649272 faiz oranıyla kredi veriyorlar. Çok basit bir örnek verdim. Sence insanlar eve ekmek götüremiyorken ülkenin başında siyasal İslamı başını çekip dini kullanıp bizi sömüren insanlar olduğu sürece ne olacak sence? Kimse kusura bakmasın tek sebep hükümet.

Kahkahasını, kızgınını atan gitsin.

Ders çalış tıp oku, mühendislik oku ya da memurluk oku dayatması. Gençliğin boyunca ders çalışmazsan dayağı yersin bu ülkede. Ders çalışmak dışında yaptığı bir şey olmayan nasıl girişimcilik yapsın?

Lotus; Elise, Exige, Evora, Evora GT modellerini satıyor. ( Satıyor derken. Üretim hakkı falan. Alıp üretmek için) Türkiye kör.
Saab satılıyordu, Türkiye kör.
Rover batıyordu almadık, Türkiye kör.
Ve daha niceleri... Kimse bir araba markası almıyor. Arsa alıyor.
Sonra bu model çok eski diye TOGG'a başladılar.

Geri
Yukarı