Ümit Özdağ Halk TV'de 21.00'da gazetecilerin sorusunu cevaplayacak

Verdiği tepki doğru yani? Ben de diyorum bu adam hangi kitleye hitap ediyor.
Bence dogru. Suleyman Soylu'nun dedigi bu kadar seye karsi tepki vermesinin nesi yanlis?
Duzenleme: Tepkiyi verme seklinden bahsetmiyorum.
Duzenleme 2: Fazla sert tepki vermis olsa da, o kadar da "Aman bu nasil tepki!" denilecek bir sey degil.

Üslubunu pek sevmem ama şu an siyasetin üslubuna en uygun olanını kullanmakta. Ve gerçekten işini bilmekte. Muhalefetin yıllardır yapamadığını, çok kısa sürede yaptı. Hitabeti çok güçlü. Siyaset biraz algı oyunudur ve bunu malum şahıstan daha da iyi yapmaktadır. Muhalefetin 2016 yılındaki önerisini gördükten sonra otobüsteki fotoğraf ve açıklamalar ile birlikte tamamen soğudum muhalefetten.

Açıkçası yoğurdu üfleyerek yediğimiz zamanlarda çok dikkatli ve bilinçli olmalıyız.

Bu adam kendini pazarlama konusunda muhteşem oynuyor. Artık televizyon kısıtlamalarının bir işe yaramadığının farkına varmalı bence akp.

@494722 verdiği tepki doğru gibi bir şey dediğimi sanmıyorum. Okumadığını anlamayan kitleye hitap etmediği kesin ama cümlemi tekrar okuyunuz.
Mesajından çıkan sonuç Ümit Özdağ'a sempati beslediğin yönünde. Dünkü olaya kadar bende sempati besliyordum fakat artık dünkü tavrından sonra savunulacak bir tarafı kalmadı. Bu ülke mafyalardan çok çekti bir tanesine daha gerek yok. Çağdaş* kesimden oy çıkmaz, iyi oldu.

Su videoyu izlediginize emin misiniz? Birisi milyonlarin onunde size "hayvandan asagi" dese siz ne yaparsiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dünden beri bir sürü insan gördüm bu tepkiyi size verseydi ne yapardınız diyerek Ümit Özdağ'ı savunan. Soylunun yaptığı büyük ahlaksızlık bu adamın hala daha işinin başında olması bile bir utanç kaynağı ancak bu Ümit Özdağ'ın konuşma tarzını doğruya çıkarmıyor bayağı liseliler gibi atıştılar. Yanlış anlaşılma olmasın ben Ümit Özdağ tepki göstermesin demiyorum tepkisini bu şekil de göstermesin diyorum.

Dünden beri bir sürü insan gördüm bu tepkiyi size verseydi ne yapardınız diyerek Ümit Özdağ'ı savunan. Soylunun yaptığı büyük ahlaksızlık bu adamın hala daha işinin başında olması bile bir utanç kaynağı ancak bu Ümit Özdağ'ın konuşma tarzını doğruya çıkarmıyor bayağı liseliler gibi atıştılar. Yanlış anlaşılma olmasın ben Ümit Özdağ tepki göstermesin demiyorum tepkisini bu şekil de göstermesin diyorum.
Boyle bir sacmaliga beyefendi gibi bir tepki mi vermesini bekliyorsun? Beyefendi gibi konusmayi yillarca herkes denedi, ise yaramadigini da biliyoruz. Onlara anladiklari dilden cevap verdigini dusunuyorum ben. Yine de, biraz fazla sert olabilir fakat sizin istediginiz gibi de bir tepki sacma olurdu, artik nasil istiyorsaniz.

Ümit Özdağ daha önce hiç Halk TV'ye çıkmış mıydı?

Daha önceleri adını bile anlamayan medya şimdi Süleyman Soylu ile daha da kavga ettirip siyasi restleşme artsın diye hiçbir fırsatı kaçımıyor.:)

Gene günden boş beleş değişti. Yoksulluk kriz pandemi ekonomik darboğaz zamlar faiz enflasyon unutuldu şimdi hiç yoktan 2-3 hafta bu konu tartışılır. Vatandaşa gram faydası olmayan çözüme sıfır katkı sağlamayan boş beleş tartışmalara devam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı