Ümit Özdağ: Yarın Saat 11'de İçişleri Bakanlığındayım

Bugün sığınmacı ve kaçak göçmenleri sınırdan gelmesine yardım eden örgüt pkk, ypg.
Hdp bunların varlığını savunuyor.
Ben yarı kürt ve tam Türk kimliğimle herkesi uyarıyorum.
Böyle giderse 20 veya 30 yıl sonra ülkede Türk ve laik kişilerin sayısı azınlık kalacak. Ondan sonra çıkıp humanist olabilecek misiz?
Akp neden sığınmacıları istiyor?
1-yandaş sanayici ve şirket sahipleri Türk ve kürtlere tam maaş vermek istemediği için akp i'drn ucuz işçi gücü altında bu durumu destekledi ve savunuyor.
2- tarikatçıların oyu için bunu yapıyor ve peki tarikatlar neden istiyor, çünkü gelenlerin %90'ı şeraatçı hatta gelenlerin neredeyse yarısı daeş kafası bir İslam'ı istiyor. Şu an da azınlık olan şeriatçiler, nüfusunu arttırmak istiyor, aksi halde şeriat ilan edemezler zaten.
3- akp kemik oy nüfusunun sayısını arttırmak istiyor.
4- akp ab ve ABD ile anlaşma imzaladı, para alacağını ve Ab'ye böyle gireceğini sandı, anlaşmaların yükümlülüğü RTE'nin elini sıkıyor. Hatta kapıları açmışlardı Yunanistan dış işleri bakanı, Türkiye hukuksuz davranıyor demişti, sebebi imzalanan antlaşmalar. 100.000.000.000 doları geçen bir para vergilerimizden harcandı ama ab 5 milyar avro bile yollamadı.

Pkk-ypg-hdp neden istiyor?
Çünkü bu ülkenin en az %80'ni ben Türk'üm diyor, bu oranı %50'ye düşürmek için çoğalmaları veya başka azınlık olacak grupların ülkeye girmesi gerek.

Peki benim derdim ne?
Ben şu andaki konjonktürde mutluyum. İstersem çalışıp cb bile olabilirim, atayürk'ün verdiği özgürlüğü ve laikliği seviyorum. Amacım insanları bildiğim ve gücüm yettiği kadar uyandırmak. Benim soyum Anadolu'da en az 1000 yıldır yaşayan bir soy. Ben Anadolu'nun evladıyım ve Anadolu bizim yurdumuz. Türkiye'nin en büyük hatası 1923'ten sonra İran, Irak, Suriye topraklarından kürt, Arap göçüne izin vermiş olmasıdır. Kürt nüfusu 1927 sayımına göre sadece 5 ilde türklerle eşitti 2 veya 3 tanesinde fazlaydı. Bunlar kendini türklerde ayırmayan kürtlerdi. Ama sınır dışından gelen kürtler maalesef bugün kürt nüfusunun çoğunluğunu sağladı ve bugün Türkiye'nin başına bela oldu. Ben ABD tarzı bir devlet için mücadele ediyorum. Herkes T.C.yi benimsemiş ve güçlendirme derdinde olmasını ortak paydada yapmayı istiyorum. Çünkğ benim refahım buna bağlı ve sizinde. Benim doğru bildiğim yol bu.

Şu videoyu izleyin, erlik benim ve okuyan birçok kişinin bildiği bilgileri iyi bir şekilde organize edip sunmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Erlik kral adamdır doğrudur tüm videolarını gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz.

Adam bir noktada yapılması gerekeni yapıp farklı bir tercih oluşturuyor ve bazı söylemlerinde haklı. Ümit Özdağ'a empati besliyorum fakat yaptığı büyük yanlış. Zaten beceriksiz olan muhalefeti şuan ikiye bölüyor hiç mantıklı değil.

Adam bir noktada yapılması gerekeni yapıp farklı bir tercih oluşturuyor ve bazı söylemlerinde haklı. Ümit özdağ'a empati besliyorum fakat yaptığı büyük yanlış. Zaten beceriksiz olan muhalefeti şu an ikiye bölüyor hiç mantıklı değil.

Muhalefet şu an da tıpkı en baştaki akp gibi konuşuyor. Bana inanmıyorsanız akpnin 2003 2016 yılına kadar ki olan söylemlerini ve şu an da özellikle CHP söylemlerini bir karşılaştırın.
Muhalefet, muhalefet değil, akp klonu.
Muhalefetin Akp'den ayrılan tek bir çalışması veya söylemi yok, varsa yazın ben de öğreneyim.
Tarikatlara.
Terörcülere
Sığınmacılara
Torpil ve iltimasa ikside aynı yaklaşıyor.
İki tarafta en iyisi benim suçlum diyor mu, diyor, en iyisi benim örgütçüm diyor mu, diyor.
İki tarafta da suçlu veya örgütlere bulaşmış kişiler var mı? Var.
İki tarafta da fetö ile bir dönenler ilişki içerisinde olanak var mı? Var.
O halde gerçek muhalefet zafer partisi mi yoksa millet ittifakı mı? Milleti ittifakı hdp ile ilişki içerisinde, hdp, pkk, ypg ve katliam yapan ermenileri koruma peşinde.
Ee o zaman ne farkı var ki, Akp'den.

Muhalefet şu an da tıpkı en baştaki akp gibi konuşuyor. Bana inanmıyorsanız akpnin 2003 2016 yılına kadar ki olan söylemlerini ve şu an da özellikle CHP söylemlerini bir karşılaştırın.
Muhalefet, muhalefet değil, akp klonu.
Muhalefetin Akp'den ayrılan tek bir çalışması veya söylemi yok, varsa yazın ben de öğreneyim.
Tarikatlara.
Terörcülere
Sığınmacılara
Torpil ve iltimasa ikside aynı yaklaşıyor.
İki tarafta en iyisi benim suçlum diyor mu, diyor, en iyisi benim örgütçüm diyor mu, diyor.
İki tarafta da suçlu veya örgütlere bulaşmış kişiler var mı? Var.
İki tarafta da fetö ile bir dönenler ilişki içerisinde olanak var mı? Var.
O halde gerçek muhalefet zafer partisi mi yoksa millet ittifakı mı? Milleti ittifakı hdp ile ilişki içerisinde, hdp, pkk, ypg ve katliam yapan ermenileri koruma peşinde.
Ee o zaman ne farkı var ki, Akp'den.
Bazı söylediklerin de haklısın ama büyük resmi görmüyorsun. Söylediğin bazı şeyler halk tarafından duyulması gereken şeyler, politika böyle bir şey maalesef. Ayrıca muhalefetin beceriksiz olduğunu da söyledim mesajımda. Ama bu ülke daha çağdaş yönetilmeyi hak ederken böyle mafya vari tavırlar sergileyen yöneticiler de uzak dursun. Bu ülke mafya ve yer altı organizasyonlarından çok çekti.

Bazı söylediklerin de haklısın ama büyük resmi görmüyorsun. Söylediğin bazı şeyler halk tarafından duyulması gereken şeyler, politika böyle bir şey maalesef. Ayrıca muhalefetin beceriksiz olduğunu da söyledim mesajımda. Ama bu ülke daha çağdaş yönetilmeyi hak ederken böyle mafya vari tavırlar sergileyen yöneticiler de uzak dursun. Bu ülke mafya ve yer altı organizasyonlarından çok çekti.
Hocam beceriksizlik ayrı ama kötü niyet farklı.
Kötü niyetli işlere, söylemlere ve kişilere sahip.
Bence büyük resmi siz göremiyorsunuz.
Burada mesele beka, ben Ümit Özdağ ülkeyi mükemmel yönetecek demiyorum, ben partizan da değilim, partiler ve siyasiler temelde hepsi aynıdır ama Ümit Özdağ'ın farkı var, o da: Sığınmacıları göndereceğim diyor. Cümlenin sonuna AMA bağlacı da eklenmiyor. Direkt göndereceğim diyor.
Bugün ülkenin 1. sıkıntısı sağınmacı ve kaçak göçmen 2. sınıtısı terör ve tarikatlar.
Ben bunlara çözüm üretecek bir lider arıyorum.
Ümit Özdağ en azından %20 oy almalı. Onda en az.

Hocam beceriksizlik ayrı ama kötü niyet farklı.
Kötü niyetli işlere, söylemlere ve kişilere sahip.
Bence büyük resmi siz göremiyorsunuz.
Burada mesele beka, ben Ümit Özdağ ülkeyi mükemmel yönetecek demiyorum, ben partizan da değilim, partiler ve siyasiler temelde hepsi aynıdır ama Ümit Özdağ'ın farkı var, o da: Sığınmacıları göndereceğim diyor. Cümlenin sonuna AMA bağlacı da eklenmiyor. Direkt göndereceğim diyor.
Bugün ülkenin 1. sıkıntısı sağınmacı ve kaçak göçmen 2. sınıtısı terör ve tarikatlar.
Ben bunlara çözüm üretecek bir lider arıyorum.
Ümit Özdağ en azından %20 oy almalı. Onda en az.
Yanlış düşünüyorsun ve kendini kapatmışsın. Ümit Özdağ'ın duyulması gerektiğini söylemediğini nereden biliyorsun? Sonuçta bu ülkenin en büyük sorunlarından birisi sığınmacı konusu. Eleştirel aklı hiç bir zaman terk etmeyin. Büyük resme bakarsanız eğer Ümit Özdağ seçimi çanta da keklik gördüğü için muhalefeti bölüyor ve kimse "ya olmazsa" demiyor. Buna Özdağ da dahil Kılıçdaroğlu da. Ayrıca bu adam yaptığı son konuşmada ne kadar çağdaş birisi olduğunu göstermiş oldu. Gençlerden bu dinazorlara oy çıkmaz. Keşke başka alternatifimiz olsa ve içimizden birisini çıkarsak ama şuan en iyi seçenek Mansur Yavaş.

Boş beleş siyasi bir muhabbet daha bitti herhalde! Vatandaşa gram faydası olmayan karşılıklı hakaret ve saldırı üstüne geçen bir gün.
Bakanlığın önüne bugün hayvan izleme aracı koymuşlar saat 11:00 öncesi! Ümit Özdağ seni yargılayacaz modunda devamında ikimizden birisi ölene kadar bu kavga devam edecek flan tarzı sözler söylemiş. Boş beleş bir olay bence. Dün gece oraya silahsız gelecem flan demesi saçmaydı bence. Oldu olacak silahla gel bakanlığı ağır silahlarla tara! Siyasette seviye çok düştü.

1651840653492.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı