Ümit Özdağ'dan Atatürk'ü anmayan imama sert tepki

Var mı buna da şov diyen tayfa?

Nereden anladınız şikayet etmediğimi? Bende sizi öyle görüyordum. Siz kimin kadrosunu beğeniyorsunuz?
Ben kimseyi beğenmiyorum. Demokrasinin olmaması gerektiğini ve devletin küçülmesi gerektiğini düşünüyorum. Ama konumuz bu değil. Zafer partisinin kadroları mükemmel iddiasını ortaya atıyorsanız bunun dayanağı olması gerekir. AKP'nin de kötü diye savunma mı olur?

Son düzenleme:
Kendinizi kandırmayın kardeşim 😏 hepimiz neyin ne olduğunun farkındayız. Takiyye yapmayan laik kemalist arkadaşlar zaten Ulu önder kurucu cumhurbaşkanı başkomutan başöğretmen Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk'ün adının hutbe gibi (kendi düşüncelerine göre) ortaçağ zihniyeti arap hurafelerinin anlatıldığı bir yerde geçmesinden rahatsız olmaz mı? Rahatsız değil misiniz? Söylesenize kardeşim gerçek düşüncenizi neden kaçıyorsunuz? Evet haklısınız seçimden bir hafta önce dümenden yasin okumak lazım ondan sonra gerçek düşüncenizi söylersiniz 🙂. Abi hangi zihniyete sahipsiniz umrumda değil ama takiyye yapmayın midem bulanıyor yeter ya.

Ben kimseyi beğenmiyorum. Demokrasinin olmaması gerektiğini ve devletin küçülmesi gerektiğini düşünüyorum. Ama konumuz bu değil. Zafer partisinin kadroları mükemmel iddiasını ortaya atıyorsanız bunun dayanağı olması gerekir. AKP'nin de kötü diye savunma olur, apocu adamın zpnin kadrosuna olduğu bile görünüyor o attığım entry içinde.

@A8 9600 apocu bir ismin olması komik mi? Bana baya korkunç geliyor halbuki?
Demokrasiyi istememenize güldüm ve de savunma yapmama gerek var mı yoksa kadronun ne iş yaptığını ülkenin ne hale geldiğini kaç paraya çalışıp o paranın hakkını ne yaparak aldıklarını siz mi görmüyorsunuz?

Son düzenleme:
Ben de zaten bunun konumuz olmadığını söyledim. Siz ne düşünüyorsunuz dediniz ben de söyledim ayrıca tartışırız fakat şu anki mevzu zaferin kadrosu.
Konumuz zaferin kadrosu da değil. Ümit Özdağ'ın yaptığı hareket. Ben bu davranışı sevdim. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla yapmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı