Ümit Özdağ'dan Atatürk'ü anmayan imama sert tepki

Mansur bir kere mültecileri gönderemez.
Ümit'in açıkladığı politikalar CHP politikalarının revize edilmiş hali ama sen bilirsin tabii. Ümit bu tavırla kimseyi gönderemez.

Artık yeter ki şu ülke iyi yönetilsin demekten başka bir şey diyemiyorum. Bıktım bu ülkenin halinden. Bari mülteciler gitsin.
Adam mültecileri de gönderemeyecek ki. Bu adamın doğru düzgün bir ekonomik planı bile yok. Parti kadrosunda ekonomist yok zaten.

Bugün Cuma namazında direkt hiç Zafer Bayram'ıyla ilgili hiçbir şey yoktu. Klasik hutbe gibiydi.
Allah sonumuzu hayırlı eylesin hocam.
Forumda ne hükümet aşığı varmış. :D
Premium aktrolümüz var hocam merak etmeyin. Adı çok gizli tam veremem maalesef ama ipucu verebilirim:

İlk 2 harfi Öz.

Ümit'in açıkladığı politikalar CHP politikalarının revize edilmiş hali ama sen bilirsin tabii. Ümit bu tavırla kimseyi gönderemez.

Adam mültecileri de gönderemeyecek ki. Bu adamın doğru düzgün bir ekonomik planı bile yok. Parti kadrosunda ekonomist yok zaten.
Özdağ'ın hala kadrosu düzgün değil haklısınız ama seçime kadar ne yapacak bilemeyiz. Mansur da iyi değil ona bakarsak. Cidden merak ediyorum seçim sonrası kim kazanacak ve ne olacak.

Özdağ'ın hala kadrosu düzgün değil haklısınız ama seçime kadar ne yapacak bilemeyiz. Mansur da iyi değil ona bakarsak. Cidden merak ediyorum seçim sonrası kim kazanacak ve ne olacak.
Mansur neden iyi değil? Özdağ partisinde Atatürk düşmanı ve kürdistancı bulundururken nasıl Mansur'dan iyi oluyor? Üstelik Özdağ o kişiyle yakın arkadaş.

Ankapark'ı sırf onun değil diye terk etmesi çok saçmaydı. Güzel bir yatırım olabilirdi sırf onun değil diye terk etmesi saçma. Mültecileri gönderemez zaten. Bir ekonomi planını da hala duymadım veya görmedim
Özdağ mültecileri nasıl gönderecekmiş anlat bakalım. Ayrıca dinozor fantezin var galiba. AnkaPark tamamen çürümüş bir alan. Restorasyon deseydi daha maliyetli olurdu. Üçüncüsü ise Mansur'un ekonomik planına bakmana gerek yok, çünkü resmi aday falan değil. CHP'nin politikalarına bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özdağ mültecileri nasıl gönderecekmiş anlat bakalım. Ayrıca dinozor fantezin var galiba. AnkaPark tamamen çürümüş bir alan. Restorasyon deseydi daha maliyetli olurdu. Üçüncüsü ise Mansur'un ekonomik planına bakmana gerek yok, çünkü resmi aday falan değil. CHP'nin politikalarına bakabilirsin.

Bir sürü videosu var izle bakarsın. Ankapark mansur başa geçtiğinde tamamen çürümüşte değil de. CHP'nin politikalarını şimdi de yıllardır da gördük zaten.

Swordsman'i başa geçiren CHP ve politikaları 😂

Bir sürü videosu var izle bakarsın. Ankapark mansur başa geçtiğinde tamamen çürümüşte değil de. CHP'nin politikalarını şimdi de yıllardır da gördük zaten.

Swordsman'i başa geçiren CHP ve politikaları 😂
Kılıçdaroğlu şu ana kadar 1 veya 2 seçime katıldı ve 20 yıldır ülkeyi CHP yönetmediğine göre politikaları nasıl gördün hayret. ZP'nin mülteci planları da çok gerçekçi açıkçası. Tabii canım, 1 yılda 8 milyon farklı etnik kökenli mülteci gönderilebilir değil mi? Zafer Turizm ya 🤣🤣. At otobüse gitsinler Avrupa gıkını çıkartmaz zaten. 🤣🤣 Ha ama tabii, bakanlık basmaya giden ergen ruhlu faşist ülkücü herifin teki çok iyi yönetecektir bizi. Özgür düşünceden nefret etmesi, İslamcı olması da cabası. Bu birini hatırlattı sanki ama neyse. 🤔

Kılıçdaroğlu şu ana kadar 1 veya 2 seçime katıldı ve 20 yıldır ülkeyi CHP yönetmediğine göre politikaları nasıl gördün hayret. ZP'nin mülteci planları da çok gerçekçi açıkçası. Tabii canım, 1 yılda 8 milyon farklı etnik kökenli mülteci gönderilebilir değil mi? Zafer Turizm ya 🤣🤣. At otobüse gitsinler Avrupa gıkını çıkartmaz zaten. 🤣🤣

20 yıldır başa geçemeyen CHP'nin politikaları süper zaten milletin haberi yok aynen. Avrupa mansur mültecileri göndermeye çalışırsa gıkını çıkarmaz zaten 🤣.

Yeni konular

Geri
Yukarı