Üniversiteyi nasıl geçirmeyi istersiniz?

Üniversiteyi nasıl geçirmek istersiniz?

• Sosyal bir şekilde takılıp her gün eğlenerek geleceğe keyifli üniversite anıları bırakarak

Oy: 13 41,9%
  • Sosyalliğe pek yer vermeden fiziksel ve zihinsel olarak kendinizz geliştirerek(Spor, Kitap,Hobi vs.)

Oy: 18 58,1%

• Oy verenlerin toplamı
    31
Hem sosyalliğe hem de fiziğe önem verecek çok insan var ama ben olsam elime ne fırsat geçerse spor olsun vs. Yaşardım.
Her şeye aynı önem verilmiyor maalesef.
Kendi hobileriniz, Spor, Dersler vs. derken her şeye yetişemiyorsunuz.
Ben aslında ilk taraftaydım ama yavaş yavaş 2. tarafa kaydım gibi. Herkesin düşüncesini merak ettim.
1.yi yapsam bundan yıllar sonra kendimi yeterli geliştirmediğim için, 2.yi yapsam da üniversitede hala maaşlı bir işim yokken yeterince sosyalliğe vakit ayıramadığım için pişman olurum gibi geliyor.
Aslında sosyallik dediğim de gidip sürekli aynı arkadaşlarla kahve içmek.

Üniversiteyi sosyal bir şekilde geçirmeyeceksen hiç okuma daha iyi spora vs. gidersin zaten onlar bişey değil.
Yazdığım gibi. Dersler, Kendine ayırdığın zaman, spor vs. derken pek vakit kalmıyor benim. Zaten küçük bir şehir olunca tek sosyalleşme seçeneği bi kafede oturmak oluyor. Onda da şuana kadar pek sosyal biri olmadığım için hep aynı 2-3 arkadaşımla gidiyoruz.

Her şeye aynı önem verilmiyor maalesef.
Kendi hobileriniz, Spor, Dersler vs. derken her şeye yetişemiyorsunuz.
Ben aslında ilk taraftaydım ama yavaş yavaş 2. tarafa kaydım gibi. Herkesin düşüncesini merak ettim.
1.yi yapsam bundan yıllar sonra kendimi yeterli geliştirmediğim için, 2.yi yapsam da üniversitede hala maaşlı bir işim yokken yeterince sosyalliğe vakit ayıramadığım için pişman olurum gibi geliyor.
Aslında sosyallik dediğim de gidip sürekli aynı arkadaşlarla kahve içmek.

Yazdığım gibi. Dersler, Kendine ayırdığın zaman, spor vs. derken pek vakit kalmıyor benim. Zaten küçük bir şehir olunca tek sosyalleşme seçeneği bi kafede oturmak oluyor. Onda da şuana kadar pek sosyal biri olmadığım için hep aynı 2-3 arkadaşımla gidiyoruz.
Gezmek tozmak ile çalışmayı dengede tutarsan bir sorun olmaz bence sonuçta her gün gezmiyorsundur ??

Eğer istediğim üniversiteyi kazanırsam tam bir inek olurdum ve üstüme rakip aramamak için tüm dikkatimi derslere verirdim galiba :D.

Gezmek tozmak ile çalışmayı dengede tutarsan bir sorun olmaz bence sonuçta her gün gezmiyorsundur ??
Diğer bölümler nasıl gerçekten bilmiyorum ama en azından tıp okurken tüm her şeye zaman bulamıyorum(3. sınıf için konuşuyorum).
sosyallik konusunda da. İlk yıl pek gitmedim ve pek fazla kişiyle tanışamadım. Gittiğimde herkes zaten kendi çevresinde takılıyordu. Bu yüzden pek tanıyamadım kimseyi. 2-3 arkadaşım var sürekli beraberiz zaten. Üniversiteden çok lise gibi geçiyor desem yeridir. Çünkü şehir de küçücük. Ciddi manada çıkıp kahve içmek dışında etkinlik yok.

Diğer bölümler nasıl gerçekten bilmiyorum ama en azından tıp okurken tüm her şeye zaman bulamıyorum(3. sınıf için konuşuyorum).
sosyallik konusunda da. İlk yıl pek gitmedim ve pek fazla kişiyle tanışamadım. Gittiğimde herkes zaten kendi çevresinde takılıyordu. Bu yüzden pek tanıyamadım kimseyi. 2-3 arkadaşım var sürekli beraberiz zaten. Üniversiteden çok lise gibi geçiyor desem yeridir. Çünkü şehir de küçücük. Ciddi manada çıkıp kahve içmek dışında etkinlik yok.
Dostum senin asıl sorun Tıp okumakta zaten sosyal hayatın oluyorsa baya şanslısındır Tıp okuyanların genelde hiç hayatı olmaz hele ki ileride.

Geri
Yukarı