Üniversiteyi nasıl geçirmeyi istersiniz?

Üniversiteyi nasıl geçirmek istersiniz?

• Sosyal bir şekilde takılıp her gün eğlenerek geleceğe keyifli üniversite anıları bırakarak

Oy: 13 41,9%
  • Sosyalliğe pek yer vermeden fiziksel ve zihinsel olarak kendinizz geliştirerek(Spor, Kitap,Hobi vs.)

Oy: 18 58,1%

• Oy verenlerin toplamı
    31
Dostum senin asıl sorun Tıp okumakta zaten sosyal hayatın oluyorsa baya şanslısındır Tıp okuyanların genelde hiç hayatı olmaz hele ki ileride.
jkgfoğjkğrghlpfümlş
kanka onun için diyorum işte. 2 senedir zaten zor geçiyorum sınıfı.
Boş zamanı ya kendime ayırmam gerekiyor ya da biraz arkadaşlarla takılmaca.
Hangisini yapsam diğeri için pişman olurum gibi geliyor.
Bi tarafta hapis gibi ama kendime yatırım yaptığım bir üniversite hayatı, Diğer tarafta da kahve içip oyun oynamaktan başka bir şey yapmadığım bir mezuniyet.
2 seçenek var hangisinin kötü olduğuna karar veremiyorum :D

Her türlü verimli geçirmek isterdim.
Ama olamayacağını biliyorum...
"(...) Görmüş olduğunuz o pırıl pırıl hiyerarşi... Bu sadece aydınlık tarafı, bir de hiyerarşinin karanlık tarafı var ki belki de bazınız farkındasınız. (...)"

"(...) Başka bir deyişle ben bir asiyim; hiyerarşiye uymayan, zort kuşağının oluşturmuş olduğu sosyal düzene inat hareket eden birisiyim. Ben; sadece karizmaya, yakışıklılığa önem verilen, tamamen çıkar üzerine kurulu, düşüncelere önem verilmeyen iğrenç bir hiyerarşi görmek istemiyorum. (...)"

jkgfoğjkğrghlpfümlş
kanka onun için diyorum işte. 2 senedir zaten zor geçiyorum sınıfı.
Boş zamanı ya kendime ayırmam gerekiyor ya da biraz arkadaşlarla takılmaca.
Hangisini yapsam diğeri için pişman olurum gibi geliyor.
Bi tarafta hapis gibi ama kendime yatırım yaptığım bir üniversite hayatı, Diğer tarafta da kahve içip oyun oynamaktan başka bir şey yapmadığım bir mezuniyet.
2 seçenek var hangisinin kötü olduğuna karar veremiyorum :D
knk en iyisi koyver gitsin zaman hızlı geçiyor zaten

Üniversitem İngilizce olacak ama bölgenin dili olan Fransızcayı üniversite bitmeden anadilim gibi öğrenmiş olmak istiyorum. Piyano ve çizim dersi almakta istiyorum. Üniversite bittiğinde hem Fransızcam olsun hem piyano çalayım hemde karakalem çizim yapayım. Sanatı çok severim çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı