Ürün değişimi yapıldıktan sonra iade süresi ne olur?

Daha fazla  
Selamlar, Hepsiburada'dan bir monitör aldım ve ölü pikselli çıktı. Diyelim ben bunu değiştirmek istedim ve değiştirip gönderdiler, iade sürem 2. ürün geldiği itibari ile mi başlar yoksa ilk ürünü aldığım tarih mi geçerli olur?

Eğer üründen kaynaklı olan bir hataysa alıyorlar. Örnek: Kullandığım monitörde aylar sonra çizgiler oluştu servisten rapor alıp iade ettim. Paneli kusurlu çıktı.

Ben şu an iade için kargoya verdim monitörü. Şimdi arayıp değişim istediğimi söylesem rapor mu isterler? Rapor için Dell'e mail attım ölü pikseli ama yanıt gelmedi şu an tatildeler sanırım arıyorum açmıyorlar.
1350 TL'ye 165 Hz pivot özellikli 1msli monitör aldım ve o fiyata 144 Hz monitör bile yok. Ama yine ölü pikselli geleceğinden korkuyorum.

Ben şu an iade için kargoya verdim monitörü. Şimdi arayıp değişim istediğimi söylesem rapor mu isterler? Rapor için Dell'e mail attım ölü pikseli ama yanıt gelmedi şu an tatildeler sanırım arıyorum açmıyorlar.

Siz ne derseniz deyin mağaza sizi arayıp iade mi değişim mi diye soruyor diye biliyorum emin değilim (bende öyle oldu). Ben değişim istedim fakat ellerinde olmadığı için iade ettiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı