Üst komşu problemi

desh

Centipat
Daha fazla  
Yeni taşındığım evde ses yalıtımı vs olmayıp bir de üstüne halden anlamayan bir üst komşu edindim gece topukluyla yürüyüp kapıyı çarpıyor. Gerçekten bu yeni evlerdeki ses problemi nedir anlamıyorum. Uykum zaten hafif olduğu için sürekli kesiliyor bunu önlemek için fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses gecirmez sari kulakliklardan alabilirsin. Tek basinaysan kimse yadirgamaz hem, gerci yadirgayacak durum da yok da neyse...

Ürün yorumlarından:
Ben üst kattaki borulardan ses geldiği için almıştım deneme amaçlı taktım sesi duymadım. Ama evin içindeki aynı odadaki konuşma sesleri duyuluyor.

Tam da ihtiyac olan sey.

Bizde de aynı sorun vardı. Biz kendisi ile konuşmuştuk sorun çözüldü.
Konuşmayı denediniz mi?

Dediğim gibi yeni taşındık konuşma fırsatı olmadı hiç ama böyle devam ederse konuşmayı düşünüyorum fakat olmazsa yapabileceğim bir şey var mı ses yalıtımı vs.

Ses gecirmez sari kulakliklardan alabilirsin. Tek basinaysan kimse yadirgamaz hem, gerci yadirgayacak durum da yok da neyse...

Hocam önerin için teşekkür ederim de bu kulaklık uyurken rahatsız etmez mi daha ergonomik bir çözüm olsun.

Dediğim gibi yeni taşındık konuşma fırsatı olmadı hiç ama böyle devam ederse konuşmayı düşünüyorum fakat olmazsa yapabileceğim bir şey var mı ses yalıtımı vs.

Hocam önerin için teşekkür ederim de bu kulaklık uyurken rahatsız etmez mi daha ergonomik bir çözüm olsun.
Pahali modelleri de var arastirabilirsiniz. Yani kulaklik harici baska cozum aklima gelmedi.

Kulak tıkacı işe yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı