Üstün insan oluşumu ve çiftleşmek

Elementor

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mardin
Irklar karma karışık bir şekilde kıtalara ayrılır. Her bir ırk kendine has özellikler edinir.
Her bir insan farklı özellikler düşünür, farklı bilgiler edinir..
Edinilen bilgiler iki cinsin çiftleşimiyle DNA kodlarına yazılır.. Yanlışlar, doğrular, baskınlıklar vs. filtreden geçer ve yeni bir görünüm, akıl ortaya çıkar..
Yakın türlerin birbiriyle evlenmesinden dolayı doğan çocuklar bozuk yapıya sahip olur.. Buna akraba evliliği denir.
Bunun sebebi, yakın ırkların birbirine has özelliklere sahip olması.. Bundan dolayı çiftleşmenin pek bir fayda sağlamayacağıdır..
Bunun üzerine gelişim akraba evliliğinin önüne geçmek için, ortaya çıkan ırkın bozuk olmasına neden olur..
Bu sayede akraba evlilikleri toplum tarafından kötülenir ve dışlanır..

Türk genetiğine sahip bir ırk, Kürt genetiğine sahip bir ırk ile bir çiftleşim gerçekleştirir.. Eseri olarak daha üstün bir ırk ortaya çıkar.
Sonra ortaya çıkan bu ırk, farklı kıtalara yayılır, yine bir değişim geçirir. Tekrar başka bir ırk ile çiftleşir. Ortaya yine üstün bir ırk çıkar..
Yani ilerlemek için bütün ırkların karmaşık olarak çiftleşmesi gerekir.. Bunun için dünya üzerinde tek bir ırk yoktur. Birileri bunu biliyordu.
En nihayetinde bütün çiftleşimler, gelişimler tamamlanır ve ortaya üstün bir insan ırkı çıkar..

Ben bizim ailedekileri bilmem ama Türkiye'de evlenmek istemiyorum (Türk düğün adetlerinden soğudum).

Buradan rahmetli dedemin genlerini sarışın Amerikalı arkadaşa bırakacağıma söz veriyorum.

(Konu her ne kadar garip olsa da farklı ırkların birleşimi yer alıyordu. İlgimi çekti, bende gelecek düşüncelerimi belirttim.)

Yakın türlerin birbiriyle evlenmesinden dolayı doğan çocuklar bozuk yapıya sahip olur. Buna akraba evliliği denir.

İlk insan adem, eşi havva ise onların çocukları oldu ve soy ondan sonra nasıl devam etti? Kardeşler birbiriyle mi evlendi? Al sana bozukluk.
Kürt genetiğine sahip bir ırk ile bir çiftleşim gerçekleştirir.

Kürt ne alaka?

Anlamana sevindim.

Ben bizim ailedekileri bilmem ama Türkiye'de evlenmek istemiyorum (Türk düğün adetlerinden soğudum).

Buradan rahmetli dedemin genlerini sarışın Amerikalı arkadaşa bırakacağıma söz veriyorum.

(Konu her ne kadar garip olsa da farklı ırkların birleşimi yer alıyordu. İlgimi çekti, bende gelecek düşüncelerimi belirttim.)
Başarılar.
Yıl olmuş 2022 hala insan birbirinin üstüne çıkıp tepiniyor.
Yere bastığında ayağının altındaki hücreleri ölüyor.. Cehennemin farklı versiyonlarındasın, bunu bilmen gerekir..
Ben 10: AF ve UA'daki üstün ırk geldi aklıma. Çok gizli üstün ırk görüntüleri.
Nelere dönüşebileceğimizi daha bilmiyoruz..
Sokaktaki dayılara bakarsak durum tezinizin tam tersine işliyor.
Her karekter, her akıl sisteme, yaşama, bulunduğu tarihe ayak uyduracak kapasitede değildir. Olumsuz, negatif aksiyonların da bilgisi gelişime katkı sağlar.
İlk insan Adem, eşi Havva ise onların çocukları oldu ve soy ondan sonra nasıl devam etti? Kardeşler birbiriyle mi evlendi? Al sana bozukluk.

Kürt ne alaka?
Akraba evliliği çıkmazı belki sonradan oluşmuştur, bilemem.
Sadece bir örnek.

Bu sayede akraba evlilikleri toplum tarafından kötülenir ve dışlanır.
Yüzyıllarca Avrupa, Uzak ve Orta Asya'da akraba evlilikleri yapıldı. Yeri geldi, "kral soyu" korunsun diye kendi öz evlatlarıyla çocuk yaptılar. Günümüzde bile hala daha "tanışsınlar, kaynaşsınlar" mantığıyla yakın ve uzak akrabalarıyla evlendirilen, birçok ülkede birçok kişi var.
Dünya nüfusunun sadece %20'si yakın akraba evliliklerinden geliyor, hala daha günümüzde doğan çocukların %10'u akraba evliliklerinden doğuyor.

Toplumlar baya dışlamış ve kötülemiş ya. (!) Daha yarısından patlıyor dostum. :)

Geri
Yukarı