Üzmeyecek klavye ve fare önerisi

AliMacid

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel® Tiger Lake Core™ i5-11400H 6C/12T; 12MB L3; 8GT/s; 2.7GHz > 4.5GHz; 45W; 10nm SuperFin
Nvidia GTX1650 4GB GDDR6 128-Bit DX12
15,6" FHD 1920x1080 144Hz Mat LED Ekran
8GB (1x8GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2 2280 PCIe 3.0 x4 (Okuma: 2300 MB/s - Yazma: 940 MB/s)
3 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD + 1x 2.5" Disk)
RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yeni PC topladık klavye mouse ve kulaklık eksik. Çok üst düzey bir şeye gerek yok. Tek kriterim kulaklığın 7.1 olması, mouse çok aşırı büyük olmasın, klavyede mümkünse çok aşırı sesli olmasın. Onun haricinde olabilecek en uygun en kaliteli uzun vadede üzmeyecek ürünleri atabilirseniz iyi olur. Belli bir bütçem yok ama çok üstlere çıkmazsanız iyi olur.

Başlığa kulaklığı eklememişim kusura bakmayın.

Arkadaşlar yeni PC topladık klavye mouse ve kulaklık eksik. Çok üst düzey bir şeye gerek yok. Tek kriterim kulaklığın 7.1 olması, mouse çok aşırı büyük olmasın, klavyede mümkünse çok aşırı sesli olmasın. Onun haricinde olabilecek en uygun en kaliteli uzun vadede üzmeyecek ürünleri atabilirseniz iyi olur. Belli bir bütçem yok ama çok üstlere çıkmazsanız iyi olur.

Klavye Olarak :
Ziyou Lang T60
Fare Olarak:
Steelseries Rival 3

IRu7OnD.png

Ne şekilde tutuyorsunuz?

Zaten çok kötü bir mousedan geçmiştim 1 senedir kullanıyorum sıkıntı yaşamadım.

Kötüden daha kötüye geçiş olmuş o zaman bende kullandım sıkıntı yaşamadım ama daha kaliteli bir mouse geçince malzeme kalitesi swich kalitesi sensör kalitesi ve daha fazlasını fark ediyorsun kendi başını yaktın en azından başkasının yakma.

Geri
Yukarı