Ultima 5600X ve 3060 Ti sistem alınır mı?

Sistem güzel, kasa dışında kötü parça göremedim, hatta çoğu oldukça kaliteli parçalar. Kasanın kalitesini de bilmiyorum ancak görünüşünü hiç sevmiyorum.
Sıvı soğutma değil hava soğutma öneririm. İlla sıvı soğutma olsun diyorsan Arctic Liquid Freezer 240 al. Tabii kasaya sığacaksa. Olmadı öne takarsın. (Arctic radyatörleri normalden kalın olur.)
Hocam soğutma olarak sıvı olması şart değil çok anladığım bir konu da değil. Siz önerinizi hangisini daha faydalı görüyorsanız modeli ile birlikte yazarsanız (hava soğutucu daha iyi demişsiniz) ona da bakarım. Site hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sisteme de bir bakın. Bütçe sıkıntısı varsa 3000 TL daha uyguna bir tık düşük performanslı sistem. Kampanyalı fiyatı daha da uygundu fakat anında stokları bitirdiler.

Çok teşekkür ediyorum sistem ve site adına yorumlarınızı belirtirseniz de çok sevinirim hocam

Site güzel alınır, ama her alışveriş gibi problem olabilir ama içiniz rahat olsun en az problem olacak yerlerden.
Ben de arkadaşıma bilgisayarını bu siteden aldırdım sorunsuz geldi.

Bütçe 14000.

Arkadaşlarım ve büyüklerim herkese merhaba, aşağıda linkini yazmış olduğum sistem hakkında önerilerinizi bekliyorum. Çok tecrübem olmadığı için kendimce parçaların yorumlarına, testlerine bakıp karar vermeye çalıştım ama değerli tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Sizce nasıl sistem, alınır mı?
Bir de gaminggen sitesi güvenilir mi bilgisi olan varsa çok memnun olurum.

Aranıza yeni katıldım kural ihlalinde bulunduysam lütfen uyarın. Yorum yapan herkese teşekkür ediyorum.

Gaminggen.tr güvenilirdir. Alınır bir sistem olabildiğince TUF ekosistemi yapılmış. Parçalar gayet makul hatta anakartında Thunderbolt desteği bile var. Yalnız zaten Wi-Fi özelliği olan anakartın yanına hediye olarak niye Wi-Fi adaptörü hediye anlamış değilim sanırım elde fazladan var :D
Çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için. Siteden hiç alışveriş yapmadığım için biraz endişeliydim açıkçası bazı yorumlardan dolayı, son olarak soğutucu öneriniz varmı max 1k ya kadar

Yukarıda da belirtildiği gibi: PF240 ve Lian Li 240mm alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sisteme de bir bakın. Bütçe sıkıntısı varsa 3000 TL daha uyguna bir tık düşük performanslı sistem. Kampanyalı fiyatı daha da uygundu fakat anında stokları bitirdiler.
Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Yeteri kadar bilgiliyim diyemem fakat ekran kartı 3060 ti ve modeli biraz daha iyi olduğunu düşündüğüm ekstra sistemin diğer parçaları biraz daha iyi gibi geldiği için bu sisteme yöneldim. Öneriniz için çok teşekkür ederim
Gaminggen.tr güvenilirdir. Alınır bir sistem olabildiğince TUF ekosistemi yapılmış. Parçalar gayet makul hatta anakartında Thunderbolt desteği bile var. Yalnız zaten Wi-Fi özelliği olan anakartın yanına hediye olarak niye Wi-Fi adaptörü hediye anlamış değilim sanırım elde fazladan var :D

Yukarıda da belirtildiği gibi: PF240 ve Lian Li 240mm alabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim hocam değerli yorumunuz için. Ya hiç alışveriş yapmadığım ve yorumlardan dolayı biraz endişe duyuyorum. Sağ salin gelsin de adaptörü ben onlara hediye edeyim hiç sıkıntı değil :D

Çok teşekkür ederim hocam değerli yorumunuz için. Ya hiç alışveriş yapmadığım ve yorumlardan dolayı biraz endişe duyuyorum. Sağ salin gelsin de adaptörü ben onlara hediye edeyim hiç sıkıntı değil :D

Sağ salim gelir hocam merakınız olmasın, hazır elinizde adaptör varken fazladan ikinci elden satın o paraya da yeni bir şey alırsınız :D

Sağ salim gelir hocam merakınız olmasın, hazır elinizde adaptör varken fazladan ikinci elden satın o paraya da yeni bir şey alırsınız :D
Hocam samimiyetimiz için çok teşekkür ederim:D Küçük bir şey daha soracağım izninizle, soğutucuyu kendim takarken çok zorlanır mıyım anakarta zarar vermekten korkuyorum daha önce bu işlemi yapmadığım için bir yere yaptırsam daha mı sağlıklı olur internetten izleyerek yapılacak bir şey mi

Geri
Yukarı