Oyun Uncharted Legacy of Thieves Collection 275 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam taksitle alan var mı daha önce nasıl işliyor tam olarak?
1663679502764.png
Diyelim bunu seçtim her türlü benim kartımdan 291 tlyi bloke koymuyor mu? tam olarak karlı ne tarafı var daha önce kullanan birisi anlatabilir mi?

Site güvenilir Spiderman ve GoW aldım daha önce, bunu da alırım muhtemelen.
Bu ekonomide böyle bir oyun için bu fiyat tam anlamı ile bedava.
Hocam taksitle alan var mı daha önce nasıl işliyor tam olarak? Eki Görüntüle 1522895 Diyelim bunu seçtim her türlü benim kartımdan 291 tlyi bloke koymuyor mu? tam olarak karlı ne tarafı var daha önce kullanan birisi anlatabilir mi?
Paranın 3'te 2'sini nakit ödemediğin için 2 ay boyunca başka yerlerde kullanabiliyorsun.

Steam de taksit seçeneği yok. Peşin alman gerekiyor. Buradaki avantaj adı üstünde taksitli bir şekilde satın alman. Kartına bloke tabii ki konuyor.

Site güvenilir Spiderman ve GoW aldım daha önce, bunu da alırım muhtemelen.
Bu ekonomide böyle bir oyun için bu fiyat tam anlamı ile bedava.

Paranın 3'te 2'sini nakit ödemediğin için 2 ay boyunca başka yerlerde kullanabiliyorsun.
Hocam şimdi bir tık bilal moduna alıyorum kendimi. Bunu şuan aldım ve 97TL yi bu ay için çekti. Hala diğer 2 ay için 97 TL daha ödemem lazım AMA gelecek ayın kesim tarihinden önce kartımda 97 TL nin bulunması gerek değil mi? Sorduğum o blokaj koyduğu 291 TL'nin kalan parasını kesim tarihinden önce harcayabilirim yani?

Hocam şimdi bir tık bilal moduna alıyorum kendimi. Bunu şu an aldım ve 97TL'yi bu ay için çekti. Hala diğer 2 ay için 97 TL daha ödemem lazım AMA gelecek ayın kesim tarihinden önce kartımda 97 TL'nin bulunması gerek değil mi? Sorduğum o blokaj koyduğu 291 TL'nin kalan parasını kesim tarihinden önce harcayabilirim yani?

Kredi kartı limitinden düşer ama hesabındaki nakiti harcayabilirsin. Nakit olarak çekmez, limit olarak düşer.

Hocam şimdi bir tık bilal moduna alıyorum kendimi. Bunu şuan aldım ve 97TL yi bu ay için çekti. Hala diğer 2 ay için 97 TL daha ödemem lazım AMA gelecek ayın kesim tarihinden önce kartımda 97 TL nin bulunması gerek değil mi? Sorduğum o blokaj koyduğu 291 TL'nin kalan parasını kesim tarihinden önce harcayabilirim yani?
291 tl para çeker ama sen bir anda 291 ödemezsin kaça böldüysa kart ödeme tarihi geldiğinde ilk taksit tutarı kadar ödersin.

Çok arada kaldım, oyunu pek merak etmiyorum ama fiyatı iyi. Bir de ilk 3 oyunu yok bilemedim, almayacağım gibi.

Çok arada kaldım, oyunu pek merak etmiyorum ama fiyatı iyi. Bir de ilk 3 oyunu yok bilemedim, almayacağım gibi.
Seriyi oynamaya 4'ten başladım, hiçbir şey kaybetmedim. Çok sağlam oyun, bedava fiyat, üsttelik mükemmel bir türkçe dublajı bile var. Bence alın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı