Unity Engine'de programladığım oyun için tavsiyeler

Hocam sizi bir süredir takip ediyorum, bu oyun özelinde değil de genel olarak bir şey söylemek istiyorum. Sizin acilen sağlam bir ekip arayışına girmeniz lazım. Benim gibi kodlama tarafında gelişmek istediğinizi hatırlıyorum, eğer doğruysa görsel kısım bizim için eziyet oluyor farkındaysanız. Hem çok ağır işliyor, hem de bir tasarımcının dokunuşları olmuyor oyunlarda. Ama bu tarz tek geliştirilen oyunlar da çok fazla bilgi katıyor insana onun da farkındayım. :) Genel olarak başarılar dilerim, Unity kullansaydım muhtemelen beraber çalışmayı teklif ederdim. :D
Evet ekiple olsam her şey daha kolay olurdu daha rahatlardım fakat arkadaşlarım arasında modelleme yapan veya merakı olan birisi yok ve hiç başka yerden de ekip arayışına girmedim. Sebebi ise güven problemi. Genellikle o tarz şeylerde grubun dağılmasıyla sonuçlandığı için tedirgin olmuyo değilim ama bu oyunu bitirdikten sonra 5 - 6 ay gibi bir süre boyunca planını yaptığım öğreneceğim başka şeyler var. Planımı bitirdikten sonra kesinlikle bir grup bulmaya çalışacağım. Önerin için teşekkürler.😀

Evet ekiple olsam her şey daha kolay olurdu daha rahatlardım fakat arkadaşlarım arasında modelleme yapan veya merakı olan birisi yok ve hiç başka yerden de ekip arayışına girmedim. Sebebi ise güven problemi. Genellikle o tarz şeylerde grubun dağılmasıyla sonuçlandığı için tedirgin olmuyor değilim ama bu oyunu bitirdikten sonra 5 - 6 ay gibi bir süre boyunca planını yaptığım öğreneceğim başka şeyler var. Planımı bitirdikten sonra kesinlikle bir grup bulmaya çalışacağım. Önerin için teşekkürler.😀

İletişime geçelim mi senle kısmen modelleme biliyorum çok istediğin bazı şeyleri ücretsiz olarak modellerim elimden geldiğince bende bir 6 7 ay kendimi geliştirip bazı gruplara girmeyi düşünüyorum belki ileride bir şeyler yapabiliriz.

İletişime geçelim mi senle kısmen modelleme biliyorum çok istediğin bazı şeyleri ücretsiz olarak modellerim elimden geldiğince bende bir 6 7 ay kendimi geliştirip bazı gruplara girmeyi düşünüyorum belki ileride bir şeyler yapabiliriz.
Bu oyunda hazır modeller var yani bu oyunluk modele gerek yok fakat ileride dediğin gibi olabilir.

Evet ekiple olsam her şey daha kolay olurdu daha rahatlardım fakat arkadaşlarım arasında modelleme yapan veya merakı olan birisi yok ve hiç başka yerden de ekip arayışına girmedim. Sebebi ise güven problemi. Genellikle o tarz şeylerde grubun dağılmasıyla sonuçlandığı için tedirgin olmuyo değilim ama bu oyunu bitirdikten sonra 5 - 6 ay gibi bir süre boyunca planını yaptığım öğreneceğim başka şeyler var. Planımı bitirdikten sonra kesinlikle bir grup bulmaya çalışacağım. Önerin için teşekkürler.😀
Şu aşamada grubun dağılması sana tecrübe kazandırır, bir şey kaybettirmez. Ama ileride büyük bir ekibe girdiğin zaman bu tecrübeden yoksunsan kaybın daha çok olabilir, ekonomik-ruhsal vs.

Geri
Yukarı