Unity ile oyun yapmak zor mu?

Ben onu mu diyorum? Unity'de VS Code kullanilamaz.
Tercihler bölümünden VSC olarak değiştirilebilir.
Merhaba, Unity ile oyun yapmak zor mu? Bir de Unity için Visual Studio community yerine Visual Studio Code kullansam olur mu?
İlk sorunun cevabı C# bilgisine göre değişir.
Eğer C#'ı biliyorsanız mantığını anlaması zor olmayacaktır.
Ayrıca internetteki Unity ile ilgili kaynak sayısı UE'den daha fazla.
İkinci sorunun cevabı ise evet.

UE 4 zaten kullanıyorum. Unity ile mobil oyun yapmak istiyorum.

Unity ile alakalı Udemy de dersler var ek olarak YouTube'dan de ücretsiz dersler bulabilirsin hatta aynı Unreal Engine Blueprint sistemi Unity de de var fakat ben kod yazarak kullandığım için ismini şu an hatırlamıyorum. Sanırım Bolt ya da Blitz gibi bir şeydi.

Unity ile alakalı Udemy de dersler var ek olarak YouTube'dan de ücretsiz dersler bulabilirsin hatta aynı Unreal Engine Blueprint sistemi Unity de de var fakat ben kod yazarak kullandığım için ismini şu an hatırlamıyorum. Sanırım Bolt ya da Blitz gibi bir şeydi.
Allah aşkına artık technopatta udemy önermek yasaklansın.

Unreal Engine daha kolay. Ve hayir. Visual Studio Code kullanamazsin.

İstersen not defreri aç onunla yaz. Her şekilde yazabilirsin tabii Intel'li sense olmaz not defterinde de kullanamazsın diye bir şey yok.

Allah aşkına artık Technopat'ta Udemy önermek yasaklansın.

Neden ki? Ben kendim satın aldım o yüzden önerdim. Satın almasam önermem.

İstersen not defreri aç onunla yaz. Her şekilde yazabilirsin tabii Intel'li sense olmaz not defterinde de kullanamazsın diye bir şey yok.

Neden ki? Ben kendim satın aldım o yüzden önerdim. Satın almasam önermem.
O zaman her konuya udemy al diyip geçelim? Hatta forum kapansın ne gerek var nasıl olsa udemy var (!)

Geri
Yukarı