Unity ile oyun yapmak zor mu?

Çoğu zaten birşeyler bilenler için. Boşa para kaybı. Birşeyler öğretmiyor 2 oyun yaptırıp bırakıyor. 10 15 saatte böyle şeyler öğrenilmez zaten. Bitince kafası karışık ve hiç bir şey öğrenmemiş bir şekilde geri dönersiniz.
Evet. E devlet girişi var diye biliyorum. Eskiden 1 milyon istihdam ile girişi vardı. Hala var mı bilmiyorum.

Aklıma gelmedi haklısınız ancak direk unity kursu yok veya yetersiz diye biliyorum. c# kursu ise sorunlu diye biliyorum.
2 tane Unity var. C# kursu Engin hocanın var, derslerin %90'ında Udemy filigranı var zaten. Kendim bitirdim C#'ı hoş açıkçası ama genel olarak yazılımcı yapmaya çalışıyor, gerekenden ağır işliyor. Sorun kısmı ne tam olarak, gelişmiş düzeyinde kodlarını derleyememiştim oysa sadece izleyip mantığını anlamak yeterli.
Evet.

C# kursunda javascript karışık öğretiyor diye hatırlıyorum ama büyük ihtimalle karıştırıyorumdur. Yanlış hatırlamışım unity kursu varmış.

C# kursunda javascript karışık öğretiyor diye hatırlıyorum ama büyük ihtimalle karıştırıyorumdur. Yanlış hatırlamışım unity kursu varmış.
İlk 1 saat falan bile değil o, niye öyle bir şey var ben de anlamadım. Biraz toplama kurs.

Geri
Yukarı