Unlost'un Topladığı Bilgisayar

O bütçe ile GTX 1050 Ti tercih etmek kötü bir seçim olmuş. Ayrıca bellekler de pek iyi değil.

@Neurevt Maksimum 300-320 Watt civarı güç tüketecek sistemlere 650W ve üzeri PSU önerenler, marka fanatizmi yapanlar, bir donanım eline bile değmeden internetteki gizli sponsorlu testlere bakarak (çoğu öyle) tavsiye verenler arttığı sürece durum daha da kötü olacak.

Son düzenleme:
Bu çekilişe ben de katılmıştım :D Unlost kendisi toplamadı bunu anladığım kadarıyla İnventus'tan biri topladı. Monitörün hediye geldiği düşünülürse 5.000 ₺ için güzel sistem ama 6.300 ₺ bütçeye i5 8400 ve - GTX 1060 6 GB 144 hz monitörle beraber koyulabilirdi tabi. Ama sonuçta bir kişiye ücretsiz verdi bunu, hem de çekiliş için İnstagram'ıma takipçi ol şu kadar kayıt hakkın olsun, Twitch'ten abone ol şu kadar kayıt hakkı gelsin diye değil direkt tek kayıt hakkı o da mail adresi girilerek alınıyordu (Gleam.io çekilişlerini bilenler bu dediğimi anlayacaktır). Bu da takdir edilecek bir davranış bence.

Ben 6100 TLye topladım sistemimi, bu ne :D (Ben toplarken dolar 3.52 civarlarındaydı)
Dipnot: Biliyorum, çok daha fazla tutması gerek normalde, ama sürekli indirim peşinde koşunca durum böyle oluyor :D Örneğin ben 1070'i 1700 TL'ye almıştım :D
Vatan Bilgisayar'daki Ekran Kartları Ucuzladı

Bilmemesi sorun değil bilmediği konularda milleti yanlış bilgilendirmesi sorun
zaten. Hiç sevmezdim Unlost'u, Jahrein ve Wtcnna dava açtırdığı günden beri.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 8600k nın yanına 1050ti nedir ya? 2500tl ye 1050ti toplanıyor. Geçmiş olsun diyelim yapacak birşey yok. Ama ilerde çok güzel upgrade yapılabilir.

Iste en güzel ve yapici yorum budur. Hak veriyorum size, bence de ileriye yönelik bir sistem olmus ama GPU biraz düsük kacmis.
Arkadasin o kadar üzerine gitmemek gerek bence 1050 Ti haric sistem gayet düzgün.
Aslinda 1050 Ti gayet güzel bir GPU diye biliyorum lakin bu fiyata yakismamis gibi sanki. Ben de bilgisayarlardan o kadar iyi anlamam ama :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı