Utanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlatılacak çok şey var ama paragraflara sığmaz. Kısacası 12-17 yaş arasındaki bireylerin dediklerini ciddiye almayın. Olası farklı durumlarda bu sayı 23'e kadar uzayabilir.
Bir insan bunu nasıl ciddiye alabilir ki? 2 gram beyni olup, düşünen biri, bunun gerçek olmadığını anlar.
Olay gerçek olup olmaması değil. Hükümetten gelen uyarılar ile bile dalga geçmeleri. Hemen Cumhurbaşkanı yapmış profil fotoğrafını, ismini de değiştirmiş. İflah olmazlar.

Bu kişilikler her türlü değere sövüp şaka yaptığından bahseder. Acımadan ceza verilmesi lazım. Merhamet de bir yere kadar.

Bir insan bunu nasıl ciddiye alabilir ki? 2 gram beyni olup, düşünen biri, bunun gerçek olmadığını anlar.
Taciz, tecavüz gibi durumlarla dalga ya da akıllarınca "mizah" yapılması iğrenç bir şey. Ona kızıyoruz zaten. Kimsenin ciddi ciddi bıçak ile sokaklara koşacağına biz de inanmıyoruz zaten.
Gerçi bıçakla sokağa koşan olabilir bak. Burası Türkiye, her şeyi beklerim ben.

Ne düşünmem gerektiğini bile bilmiyorum. Böyle bir şeyi çıkartan mı daha avel, bunu ciddiye alıp millete tecavüz eden mi, birilerinin ciddiye alıp birilerine tecavüz ettiğini sanan mı yoksa tüm bu olayları ciddi ciddi konuşan bizler mi hiç bilmiyorum.

Erkeği ayrı dert kadını ayrı dert. Dert üstüne dert ülkem sen bizi aydınlığa eriştir.

Sunucularda duyurular başladı bende:
1618227878162.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı