Uyarı alma sebebim: Çifte Konu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader
Moderatörlere selamımı iletiyorum buradan ve merak ettiğim sorumu moderatör arkadaşlara sormak istiyorum. Böyle bir konu açmayı hiç istemezdim ancak açtım işte.

Şimdi ben çoklu konudan uyarı yedim 1 saat galiba, zaten ben uyarı yiyeceğimi bilerek konuyu açtım. Neden açtım? Çünkü önceki konuyu ne kadar öner çıkarsam da cevap gelmiyordu ve çözemiyordum. Haydi bilmesem ban yiyeceğimi, zaten konuya önceki konunun linkini bırakmazdım. Ben sorunuma çözüm bulamıyorum; çözüm bulunsun diye olan tüm her şeyi yazdım ve uyarı yedim. Tamam, uyarı yiyorum, bari önceki konuyu silin; yeni konudan belki cevap bulabileyim. Yani bir türlü çözemiyorum da sorunu. Yani sorunumu çözmeye çalışmak suç mu? Anlayamadım gitti. Konuyu silmeseydiniz bari bir şekilde fikir sahibi olabilirdim.
@UBerk erişebildiğim tek moderatör sizsiniz. Cevaplayabilir misiniz lütfen?

Merhaba, derdinizi anlıyorum lakin bu, size kuralları çiğneme hakkı vermez.
Bu tür durumlar için "Öne Çıkar" butonunu sunuyoruz zaten.
O da işe yaramıyorsa isterseniz 10 tane aynı konudan açın; ne fayda?
Herkes sizin gibi yapsa bu forumun hali ne olur? Düşünün isterseniz.
Zamanında benim de çözülemeyen, hatta cevap bile gelmeyen konularım oldu ama ben kural ihlali yapmadım.

Lütfen kuralları bir kez daha gözden geçirin. Hepsinin mantıklı bir açıklaması var, emin olabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı