Uygun yaşta olup da namaz kılıyor musunuz?

Uygun yaşta olup da namaz kılıyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    434
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tek forum ortamında değil, gündelik hayattada bir şey tartışılamıyor. Artık birbirimizin fikirlerine saygı duymuyoruz.
Ahmet Nesin'in konuyla ilgili yeni çektiği bir videosu var, neden kaynaklandığını siz de biliyorsunuzdur.

Kılmak istiyorum fakat olmuyor. Başlayabilirim umarım.

Ulan bir kaç ateist dinsiz ergen konunun içine etti zaten ah Timur keşke sakin olsaydım diyorum... :D

Şunu anladım ki artık böyle konular gördükçe bu tarz tartışmalar ve birbirinin üstüne çıkmaya çalışacak. Farkında olmadan böyle konularda birbirimizi ayrıştırıp kutuplaştırıyoruz genellikle.

Artık böyle konular gördükçe tek ve öz mesaj atacağım.

Kimse gerçekten de tartışmayı bilmiyor. Tartışma adı altında boş boğazlık yapıyorlar.

Burada boş boğazlık yapanlara yer yok! Burası Technopat Sosyal. Temel amaç var o da insanların buradaki sorularına veya sorunlarına yardımcı olmak. Bazen de tartışmak ve görüşlerimizi forum kuralları çerçevesinde belirtmek.

Şunu anladım ki artık böyle konular gördükçe bu tarz tartışmalar ve birbirinin üstüne çıkmaya çalışacak. Farkında olmadan böyle konularda birbirimizi ayrıştırıp kutuplaştırıyoruz genellikle.

Artık böyle konular gördükçe tek ve öz mesaj atacağım.

kimse gerçekten de tartışmayı bilmiyor. Tartışma adı altında boş boğazlık yapıyorlar.

Burada boş boğazlık yapanlara yer yok! Burası Technopat Sosyal. Temel amaç var o da insanların buradaki sorularına veya sorunlarına yardımcı olmak. Bazen de tartışmak ve görüşlerimizi forum kuralları çerçevesinde belirtmek.

Ayrıca kimseye de saygı duymak zorunda değilim onu da belirteyim birden saygı falan beklersiniz. Görüşürüz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı