Uyku Düzeni

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim uyku düzenim diye bir şey kalmadı ve haftaya okullar açılacak. Bazen gece 4'de yatıyorum çok uykum var fakat uyuyamıyorum saat 6'lara geliyor. Bazen öğlen 3'de kalkıyorum bazen sabah 9. Ve hep başım ağrıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Tam gün uyumamaya çalış. Yani sabaha karşı uyuyup tekrar öğlen uyanma yani. Akşam 9-10 olunca zaten uykun olmuş olacaktır illaki. O zaman uyuduğunda sabah erken kalkarsın ve aynı şekilde erken yatmaya devam edersen alışkanlık haline gelmiş olur.

Tam gün uyumamaya çalış. Yani sabaha karşı uyuyup tekrar öğlen uyanma yani. Akşam 9-10 olunca zaten uykun olmuş olacaktır illaki. O zaman uyuduğunda sabah erken kalkarsın ve aynı şekilde erken yatmaya devam edersen alışkanlık haline gelmiş olur.
Eee üstat. Sizin nasıl uyku durumları kaçta yatıp kalkıyorsunuz? Bilmemizin mahsuru var mı?

Herkes uyku düzeni bozuk sanıyor ama İnternet bağımlısı olduğunu fark edemiyor. Modemi kapat, uyku düzenin değil bütün hayatın düzene girecek. İnternet bağımlılığı kontrol et.

Herkes uyku düzeni bozuk sanıyor ama İnternet bağımlısı olduğunu fark edemiyor. Modemi kapat, uyku düzenin değil bütün hayatın düzene girecek. İnternet bağımlılığı kontrol et.
Alakası yok bazen gece 11'de 12'de dışarı çıkıp parkta otururum bomboş geceyi daha çok seviyorum ama sağlıklı değil işte.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı