Uyku Düzenim Berbat

Şu an benimde öyle. Benim ki senden daha beter diyebilirim. Ben sabah 8'e kadar uyumayıp saat akşam 4'te kalkıyorum acınası durumdayım resmen :D

İki gündür biraz düzeldiğim için tekrar yazmak istedim. Dün saat 10:30'du uyandım. Saat 05:15'te yatmıştım sanırım. Sabah temizlik olduğu için yataktan kendimi ancak 11:00'da attım. Bugün de aynı şekilde yattığımda 04:50 civarı bir saatti. Kalktığımda saat 7:30 civarı olsa gerek. Hiç değilse sabah erken kalkıyorum artık. Yani en azından 01:00'da yatıp 03:00'da kalkmıyorum bu güzel bir gelişme.

Tarlaya git, maç yap, koş, ağırlık kaldır inan ki hemen yatarsın.
Diğer yorumları okuyup yorum yapsanız daha iyi olur. Çünkü zaten bu önerilerde bulunanlar oldu ve sonuçlarını da yazdım. Bunun dışında fiziksel olarak yorulduğumda değil genelde sıkıldığımda ve artık zihnimin hiçbir işe odaklanamadığını fark ettiğimde yatağa gidiyorum. İki gündür iyiyim umarım böyle devam eder. Sadece güncellemek istedim şuan daha iyi olduğuma dair.

Not: @ArnıldCivardagezen. Cidden birkaç gün bunalıma girdiğimi hissettim. Artık hiçbir şey yapasım kalmadığında uyumak istedim. O zaman biraz daha düzeldi uyku düzenim. Ama benim olayım tamamen şans gibi geliyor. Bilmiyorum belki en sonunda sıkıntıdan uyursunuz sizde. Bir deneyin derim.

Son düzenleme:
Benim de sıcaktan mıdır bilmem ama ben de gece 12'de yatıp 3.30'da kalkıyorum 5'de tekrar yatıp 9'da kalkıyorum. Sıcaktandır, sıcaktan. [emoji16][emoji16][emoji16]

Hocam yüzme felan boşver. En kolayı ve eğlencelisi olanı yap. Bende de aynı sorun vardı. Artık çözdüm fakat şimdiki sorunum ise gece uykumun aşırı olmasına rağmen uykuya dalamamam. Her neyse sen çık ve arkadaşlarınla güzel bir mahalle maçı yap 1-2 saat. O zaman görürsün işe yaradığını. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı