Uykunun gelmemesi

238950

Kilopat
Makaleler
3
Yaklaşık 1.5 senedir hiç uykum gelmedi, şöyle: Uykunuz geldiğinde gözleriniz kapanıyor ayakta zor duruyorsunuz ve sonunda ya isteyerek uyuyorsunuz ya da uyuyakalıyorsunuz. Benim artık hiç uykum gelmiyor. Sadece istediğim bir saatte yatağa giriyorum ve uyumaya çalışıyorum, uyurken de bayağı zorlanıyorum dön dur bir türlü rahat edemiyorum, zor uyuyorum.

Sabah erken kalkmak zorunda değilsiniz sanırım. Birkaç gün sabah 7'de kalkın, gece uyuyor gibi değil, bayılıyor gibi olursunuz.

Yaklaşık 1.5 senedir hiç uykum gelmedi, şöyle: Uykunuz geldiğinde gözleriniz kapanıyor ayakta zor duruyorsunuz ve sonunda ya isteyerek uyuyorsunuz ya da uyuyakalıyorsunuz. Benim artık hiç uykum gelmiyor. Sadece istediğim bir saatte yatağa giriyorum ve uyumaya çalışıyorum, uyurken de bayağı zorlanıyorum dön dur bir türlü rahat edemiyorum, zor uyuyorum.

Pazar günleri denize gidebilirsiniz. Tuzlu su insanı mayıştırıyor. Eve gelince zombiye dönüşüyorsunuz.

Bende öyle oluyorum zevk almadığın ama sana yararı olacak bir şey yap bu senin uykunu getirecektir.

Lise başladığında benimde öyleydi. Şimdi üniversiteye gidiyorum hala öyle. 4 de anca yatıyorum. Ama erken kalkabiliyorum. Ama benim sorunumun en büyük etkisi sigara. Özellikle gece 2-3 dal içince uyku tamamen kaçıyor.

Lise başladığında benim de öyleydi. Şimdi üniversiteye gidiyorum hala öyle. 4 de anca yatıyorum. Ama erken kalkabiliyorum. Ama benim sorunumun en büyük etkisi sigara. Özellikle gece 2-3 dal içince uyku tamamen kaçıyor.

Sabah 4'te yatıp erken kalkıyorsanız erken yaşlarda ölme riskiniz çok yüksektir. Bunu değiştirmeyi deneyin.

Sabah erken kalkmak zorunda değilsiniz sanırım. Birkaç gün sabah 7'de kalkın, gece uyuyor gibi değil, bayılıyor gibi olursunuz.

Hocam uyanma saatlerim çok karışık çünkü her uykumda gece yarısı uyanıyorum, uykum bölünüyor 7'de veya başka bir saatte uyansam bile bir şey olacağını sanmıyorum.

Pazar günleri denize gidebilirsiniz. Tuzlu su insanı mayıştırıyor. Eve gelince zombiye dönüşüyorsunuz.

Hayatımda 5-10 defa denize gittim ıslanmaktan nefret ederim, ama deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı